Перейти до вмісту

МОЯ ВЕРХНЬОДНІПРОВЩИНА

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.

МОЯ ВЕРХНЕДНЕПРОВЩИНА

Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
News Ticker
  • Моя Верхньодніпровщина
  • Моя Верхнеднепровщина
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Забруднення міста

Краща відповідь

Минув тиждень протистояння громади Верхньодніпровська проти «китайського» виробництва, яке отруює все місто. Вже є перші промінчики надії, що перемога близько. Китайці на днях почали вивозити обладнання. Активісти, що цілодобово чергують не одноразово розпитували людей, які там працюють, і з їх слів стало зрозуміло, що зараз відбувається демонтаж обладнання. Одному із членів громади китаєць навіть показав процес демонтажу, але по факту минулої ночі чергові замітили, що процес виробництва ще не припинили. Будемо сподіватися, що це останні дні коли підприємство працює, адже активісти не пустять нові вантажівки з сировиною.
Дякуємо людям, які не шкодували ні сил, ні вільного часу, щоб це підприємство якомога швидше залишило наше чудове місто. Закликаємо громаду приєднуватися до цієї акції, адже поки не буде вивезено останнє обладнання. Акція ще продовжується. Кожен може прийти на чергування, оскільки це потрібно не тільки людям, які мешкають поруч, а й усьому місту!

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Join the conversation

Ви можете опублікувати зараз і зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь щоб опублікувати з облікового запису.

Гість
Відповісти в тему...

×   Ви вставили відформатований вміст.   Видалити форматування

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній вміст був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете безпосередньо вставити зображення. Завантажте або вставте зображення з URL-адреси.

Завантаження...

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×
×
  • Створити...