Перейти до вмісту
service101

Новини "Нафтогазу"

Краща відповідь

 Кабмін визначив дату завершення повноважень керівництва "Нафтогазу" - 22 березня 2019 року

censor_news_big3.jpg

Кабінет міністрів визначив 22 березня 2019 року датою закінчення повноважень членів правління НАК "Нафтогаз України".

Як інформує  Цензор.НЕТ  із посиланням на  Інтерфакс-Україна , відповідне розпорядження від 16 січня опубліковано в урядовому виданні "Урядовий кур'єр" у четвер.

"... визначити термін повноважень правління, зокрема його голови, першого заступника та заступника, до 22 березня 2019 року", - зазначено в тексті розпорядження.

Як повідомлялося, уряд заявив про намір переглянути в бік скорочення "космічні" заробітні плати керівників державних компаній, зокрема і НАК "Нафтогаз України". Зі свого боку глава компанії Андрій Коболєв заявив, що розмір його грошової винагороди відповідає постанові Кабінету міністрів, на базі якої встановлювалися зарплати керівникам великих стратегічних держкомпаній.

Також повідомлялося, що Кабмін очікує від наглядової ради "Нафтогазу" нових умов контракту з головою правління та іншою частиною менеджменту компанії. Пізніше наглядова рада винесла на обговорення уряду новий контракт із главою НАК.

Як повідомлялося, наприкінці травня 2018 року наглядова рада "Нафтогазу" за підсумками двох арбітражних спорів на поставку і транзит газу між "Газпромом" та "Нафтогазом" (в результаті яких російська компанія була зобов'язана доплатити НАК $2,56 млрд) вирішила преміювати 41 співробітника компанії на загальну суму $46,3 млн, або 1% суми штрафу, за внесок у перемогу за підсумками тяжби з "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі. Таке рішення наглядової ради "Нафтогазу" викликало критику з боку багатьох політичних діячів, які зажадали його скасування.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×