Перейти до вмісту
service101

ДТЕК

Краща відповідь

ДТЕК має намір купити "Одесаобленерго" і "Київобленерго"

censor_news_big3.jpg

Група ДТЕК планує сконцентрувати 68,2949% акцій АТ "Одесаобленерго" і 93,9978% ПрАТ "Київобленерго", - інформує офіційний сайт ДТЕК.

Як  повідомляється , 3 січня 2019 року ТОВ "ДТЕК Нафтогаз" (Україна) і NGR B.V. (Нідерланди) уклали договори купівлі-продажу акцій цих компаній. Договори укладено з відкладальною умовою і буде завершено після отримання необхідних дозволів державних органів, включаючи узгодження антимонопольних органів.

"Одесаобленерго" і "Київобленерго" є операторами системи розподілу в Одеській та Київській областях і не здійснюють діяльність із постачання електроенергії. Діяльність операторів системи розподілу повністю регулюється НКРЕКУ.

У сегменті розподілу електроенергії група ДТЕК працює в Києві, Дніпропетровській області та підконтрольній Україні території Донецької області. Компанія обслуговує 3,5 млн домогосподарств і 90 тис. підприємств.

Згідно з даними НКРЕКУ, в 2017 році втрати електроенергії в мережах "Одесаобленерго" (13,7%) і "Київобленерго" (17%) були набагато вищими, ніж у розподільних компаніях "ДТЕК Київські електромережі" і "ДТЕК Дніпровські електромережі" (7% і 4,6% відповідно).

Як повідомляється на сайті операційного холдингу "ДТЕК мережі", що займається розподілом електроенергії, в 2018 році затверджена інвестпрограма підприємств холдингу перевищила 1,2 млрд грн.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×