Перейти до вмісту
service101

Онлайн-реєстрація новонароджених

Краща відповідь

 Мін'юст запустив у Києві пілотний проект з онлайн-реєстрації новонароджених просто в пологовому будинку

censor_news_big3.jpg

Міністерство юстиції запустило пілотний проект із забезпечення реєстраторів у пологових будинках сучасними планшетами. Оформити свідоцтво про народження дитини можна буде, не виходячи з палати.

Як інформує  Цензор.НЕТ  із посиланням на " ЗіБ ", про це повідомили в Мін' юсті.

Завдяки планшетам можна буде миттєво направити відомості для проведення невідкладної державної реєстрації малюка та реєстрації місця проживання, подати електронну заявку на отримання допомоги під час народження дитини. Навіть записатися в електронну чергу в дитячий садок.

Реєстратори приходитимуть до породіль із планшетами та допомагатимуть оформити необхідні документи, не виходячи з лікарняної палати.

Зазначимо, що свідоцтва про народження формуються в електронному вигляді, а отримати паперовий варіант, можна наступного дня в пологовому, замовивши доставку кур’єром або ж особисто відвідати будь-який відділ РАЦС у межах України.

Раніше сервіс з отримання свідоцтва про народження в пологовому будинку займав добу, зараз це можна зробити за кілька хвилин, буквально біля ліжка молодої матусі.

Проект стартував поки в Києві та далі до нього долучатимуться медичні заклади в обласних центрах.

Нагадаємо, що проект з видачі свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому будинку стартував у серпні 2015 року. Нині ця послуга доступна у 472 пологових будинках в усіх куточках країни.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×