Перейти до вмісту
Александр Василина

Євробачення - 2018

Краща відповідь

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Учасником Євробачення-2018 від України став співак Melovin. Фінал національного відбору відбувся в Києві в суботу, 24 лютого.

Про це повідомляє  Цензор.НЕТ.

Судді оцінили англомовну пісню Меловіна Under The Ladder 5 балами з 6-ти, віддавши вищий бал співачці Tayanna (Тетяна Решетняк з Чернівців).

Однак більшість глядачів проголосувало саме за Меловіна (6 балів), а Tayanna з піснею "Леля" отримала від них 4.

Друге місце від глядачів (5 балів) отримала київська група KADNAY, якому журі поставило тільки 3 бали.

Всього в голосування взяли участь 179 000 глядачів.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Незважаючи на недофінансування, Національна суспільна телерадіокомпанія України проведе національний відбір для участі в дитячому пісенному конкурсі "Євробачення-2018". Відбірковий етап відбудеться онлайн.

Як передає  Цензор.НЕТ , про це повідомляє прес-служба  UA.Перший .

Участь у міжнародному конкурсі передбачає значні витрати телерадіокомпанії на проведення відбіркового етапу, а також обов’язковий внесок до Європейської мовної спілки – організатора конкурсу – за участь у змаганні. В умовах недофінансування компанії, НСТУ не має фінансової змоги здійснити всі необхідні витрати.

Саме тому Суспільне вперше відмовляється від телевізійної версії національного відбору та проведе відбірковий етап лише онлайн, адже це дозволить мінімізувати витрати на виробництво.

"Окрім того, проблема сплати річних членських внесків до ЄМС та обов’язкового внеску за участь у Дитячому пісенному конкурсі "Євробачення-2018" залишається відкритою. Так само поки немає коштів для забезпечення участі української делегації на міжнародному етапі конкурсу", - сказано в повідомленні.

Національна суспільна телерадіокомпанія України сподівається, що уряд виконає свої зобов’язання та дофінансує НСТУ згідно із законом "Про суспільне телебачення та радіомовлення України".

Наразі в розподілі видатків державного бюджету України на 2018 рік для НСТУ передбачено лише 776 млн грн, що не покриває поточних операційних витрат компанії до кінця 2018 року, оскільки це фінансування вдвічі менше за суму, гарантовану Законом України "Про суспільне телебачення і радіомовлення України", де йдеться, що бюджет НСТУ має становити 0,2% видатків загального фонду Державного бюджету України за попередній рік, тобто 1,54 млрд грн.

Станом на 2 серпня Європейська мовна спілка вже підтвердила участь України в конкурсі на основі зобов’язання НСТУ сплатити необхідні внески восени.

Таким чином, Україна стала двадцятою країною, що братиме участь у міжнародному пісенному конкурсі.

Нагадаємо, Дитячий пісенний конкурс Євробачення – щорічний міжнародний конкурс для дітей віком до 15 років, у якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської мовної спілки. НСТУ є наймолодшим європейським Суспільним мовником і за дослідженням Європейської Мовної Спілки – найменш фінансованим. У листопаді 2018 року конкурс відбудеться в місті Мінськ, Білорусь. Україна бере участь в змаганні з 2006 року.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×