Перейти до вмісту
Александр Василина

Стипендії

Краща відповідь

 Кабмін підвищив соціальні стипендії для студентів вищих навчальних закладів на 18%

Кабмін підвищив соціальні стипендії студентам вищих навчальних закладів на 18%.

 
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.
 
"15 листопада на своєму засіданні Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів", якою підвищено з 1 листопада 2017 розмір соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів на 18%", - йдеться в повідомленні.
 
Повідомляють, що розробленим Міністерством соціальної політики нормативним актом передбачено підвищення розміру соціальної стипендії для студентів вищих навчальних закладів III рівня акредитації - з 750 грн до 890 грн, III-IV рівня акредітації - з 1000 грн до 1180 грн.
 
Для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації, які належать до категорій дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків - з 2000 грн до 2360 грн.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×