Перейти до вмісту

МОЯ ВЕРХНЬОДНІПРОВЩИНА

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.

МОЯ ВЕРХНЕДНЕПРОВЩИНА

Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
News Ticker
  • Моя Верхньодніпровщина
  • Моя Верхнеднепровщина
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).

Дякую за розуміння!
Александр Василина

Палац дитячої та юнацької творчості

Краща відповідь

ПАЛАЦ ЧЕКАЄ НА НОВИХ КРЕАТИВНИХ УЧНІВ!

15 вересня на подвір’ї Палацу дитячої та юнацької творчості відбулося святкове відкриття позашкільного навчального закладу. На заході були представлені всі гуртки палацу, ними для мешканців міста була проведена цікава та запальна програма: пісні та танці, конкурси та вікторини, майстер класи та виставки робіт.

Лише за 2017 рік вихованці закладу культури прийняли участь в 5 міжнародних, 4 українських та 14 обласних конкурсах і принесли 65призових місць. Наші талановиті діти постійно розвиваються і тому досягають успіху в своїй творчості, а викладачі закладу щиро допомагають їм в цьому.

Не існує не талановитих людей, батьки несуть відповідальність в тому, щоб відкрити та розвивати обдарування своїх дітей ще в ранньому віці. ПДЮТ пропонує Вам можливість отримати цінні знання, навики та досвід, нових друзів, участь в конкурсах та фестивалях, професійний підхід до викладання та різноманіття гуртків.

А цей цікавий фільм для Вас приготували учні дитячої телестудії „РАКУРС“ — насолоджуйтесь, знаходьте себе та знайомих.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах