Перейти до вмісту
service101

Новини культури

Краща відповідь

23.07.17 18:43   Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

 

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.                  

 

 

Львівській філармонії і Луганському музично-драматичному театру буде надано статус національних.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в своєму Тwitter, пише Цензор.НЕТ.

 

"Кабмін дав доручення опрацювати питання щодо надання статусу національних Львівській філармонії та Луганському музично-драматичному театру", - написав Гройсман.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

12.09.17 15:27   Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

 

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.                      

Після вироку екс-директору бібліотеки і розшуку слідчими відвідувачів закладу, в читальні зали перестали заходити.

З Бібліотеки української літератури в Москві вивезли книги, персонал скорочують. Про це повідомили співробітники бібліотеки, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

 

"Зараз у бібліотеці залишилася періодика, автореферати та дисертації. Більшість книг відправлено в Бібліотеку іноземної літератури", - сказав співрозмовник агентства.

 

За його словами, триває скорочення персоналу, і на сьогодні залишився лише один співробітник на посаді "бібліотекар".

 

"Хтось пішов, когось "пішли", когось скоротили. Колектив розігнали", - додав він.

 

Після репресій проти бібліотеки, засудження колишнього директора Наталії Шаріної, розшуку слідчими читачів за інтерес до "екстремістської" і "націоналістичної" літературі в читальні зали перестали заходити відвідувачі, сказав співробітник бібліотеки.

 

Він зазначив, що залишилося дочекатися, коли демонтують вивіску, де вказано "Бібліотека української літератури".

 

Як повідомляв, 28 жовтня 2015 року в Бібліотеці української літератури в Москві провели обшук. Також обшук провели вдома у Шаріної. 5 червня Міщанський районний суд Москви засудив Шаріну до 4 років ув'язнення умовно. Її звинуватили в розповсюдженні екстремістської літератури, "що закликає до ненависті і ворожнечі", а також у розтраті бюджетних коштів. Захист Шаріної оскаржив вирок. У міжнародній правозахисній організації Amnesty International заявили, що Шаріна стала жертвою судового свавілля, а винесений вирок демонструє повне презирство російської судової системи до принципу верховенства права.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Президент Петро Порошенко провів зустріч з представниками вітчизняної теле- та кіноіндустрії, під час якої підписав Закон "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні" та Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні".

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначено: "Глава держави зауважив, що ці зміни - продовження підтримки виробництва національних фільмів задля розвитку галузі та інтеграції України в світовий кінопростір. Він нагадав, що навесні було прийнято Закон "Про державну підтримку кінематографії в Україні", дія якого вже дала конкретні результати.
 
"На сьогодні можемо констатувати, що конкретні практичні результати цього Закону ми вже маємо. Якщо в 2013 році кількість глядачів, які відвідували кінотеатр для того, щоб подивитися українські фільми складала близько 190 тисяч за рік, то цього року ми очікуємо цифру, яка значно перевищить мільйон, а в 2016 році це було близько 900 тисяч", - констатував Петро Порошенко.
 
"В 2016 році було знято і вийшло на екрани 35 нових українських фільмів. Це найбільша кількість за часів незалежності. Конкретний, практичний результат. Причому я маю підстави стверджувати, що цього року ця цифра може бути навіть більше - з впевненістю дивляться в майбутнє і вже закладені підстави для того, щоб робити більше 120 фільмів", - додав Президент, звернувши увагу на той факт, що значна частина цих фільмів патріотичні, воєнно-патріотичні.
 
Саме зміни до Податкового і Митного кодексів сприятимуть подальшій підтримці та розвитку виробництва якісного вітчизняного кінопродукту, зазначив Глава держави.
 
"Зараз переді мною є ще один Закон, навіть два, які спрямовані на подальшу державну підтримку кінематографії. Йдеться і про зняття оподаткування, зняття мита на обладнання, яке завозиться кінематографістами для того, щоб знімати якісне, патріотичне, українське кіно", - зазначив Петро Порошенко.
 
Документами запроваджується звільнення на 5 років від оподаткуванням ПДВ та ввізним митом товарів, що використовуються у кінематографії. Також, передбачені пільги з ПДВ при дистрибуції, демонстрації, розповсюдженні національних та іноземних фільмів, озвучених державною мовою.
 
"Я тішуся цьому (ухваленню Законів - ред.), бо це означає, що командними діями ми можемо забезпечити ефективну координацію продюсерів, творчої інтелігенції, громадськості, Парламенту, Уряду і Президента", - сказав також Петро Порошенко.
 
Присутні на зустрічі представники теле- та кіноіндустрії подякували Главі держави за послідовну підтримку галузі, якої не було за всі роки незалежності. Вони висловили переконання, що в майбутньому кількість якісного українського кіно зростатиме.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Президент України Петро Порошенко вручив акторці Аді Роговцевій державну премію імені Довженка за 2017 рік.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуці Петра Порошенка.

У повідомленні зазначено: "
Надзвичайно радий цій чудовій нагоді засвідчити свою повагу Акторці від Бога, великій українці, прекрасній жінці - Аді Роговцевій.
 
Доробок Ади Миколаївни в театрі та кіно - гордість і слава нашої культури, її золотий фонд.
 
Велику повагу викликає й громадянська позиція. Ловив кожне слово, коли 2014 року чув її виступи у регіонах. Але ж куди голосніше промовляють її справи. Ада Роговцева підтримує наших героїв - захисників Вітчизни, гріє їх теплом свого гарячого та щирого серця.
 
Радий вручити Аді Роговцевій державну премію імені Довженка за 2017 рік. Формально - "за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва". А неформально - просто за те, що Україна її любить".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×