Перейти до вмісту

МОЯ ВЕРХНЬОДНІПРОВЩИНА

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.

МОЯ ВЕРХНЕДНЕПРОВЩИНА

Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
News Ticker
  • Моя Верхньодніпровщина
  • Моя Верхнеднепровщина
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).

Дякую за розуміння!
Александр Василина

Районний Будинок культури

Краща відповідь

ЗАПРОШУЄМО НА МЮЗИКЛ «ВАЛЬС ПРО ВАЛЬС»

29 ЛИПНЯ о 18:00, РБК

Сім аншлагів поспіль! 
Поспішайте побачити неповторну, сентиментальну музичну виставу «ВАЛЬС про ВАЛЬС»!
На сцені районного Будинку культури відбудеться чудова музична вистава "Вальс про вальс ...". Це незвичайна і зворушлива історія однієї родини, коли рідні люди разом відправляються в сентиментальну подорож в чарівний світ вальсу.
У мюзиклі прозвучать п’ятнадцять найпопулярніших пісень ХХ століття в стилі «вальс» з репертуару легендарних Мусліма Магомаєва, Едуарда Хіля, Анни Герман, Марії Пахоменко, Юрія Богатикова, Майї Кристалінської.

Мюзикл «Вальс про вальс» презентує Дніпропетровський театр естради. Для вас співають і грають кращі молоді вокалісти Придніпров'я, лауреати міжнародних конкурсів Олександр Якимець, Сергій Лоза, Марина Волкова, Анастасія Дубич.

Вартість квитків 50 грн. Замовити квитки за телефонами: 067-776-82-54, 066-481-35-13.

596ca8114c392_77.jpg

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Вперше у Верхньодніпровську!!!

22-го вересня о 18:00, у Палаці Культури, відбудеться театралізований концерт саксофоніста Mr. VitO` (містера Віто') «Історія кохання»!

Пориньте в атмосферу Франції, під звуки чуттєвого саксофона mr.VitO' (містера Віто') та чарівного вокалу mme Qui Chante (мадам Кі Шант), яка зачарувала своїм душевним французьким вокалом сотні тисяч глядачів за кордоном і в Україні. ❤

Замовляйте квитки за телефонами:
067 776 82 54;
066 481 35 13      Подаруйте коханій людині романтику Парижа! Живий звук!

9457247f09.jpeg

Поділитися повідомленням

Олег Листопад - Не питай - День працівників культури - 2017

download-mm.png Скачать видеоdownload-mm-settings.pngdownload-mm-close.png

Валентина та Stalker сподобалося це

Поділитися повідомленням

Новогодний Концерт НАБТ ФЕЕРИЯ 29-12-2017

download-mm.png Скачать видеоdownload-mm-settings.pngdownload-mm-close.png

Валентина сподобалося це

Поділитися повідомленням

25 ГРУДНЯ О 12:00 РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ МІСТА НА ПРЕМ'ЄРУ ВИСТАВИ - МЮЗИКЛУ "СНІГОВА КОРОЛЕВА"
за участю ансамблю спортивно - бального танцю "Променад" кер. Л. Прінь та танцювального колективу "Надія" кер. О.Михайлець.

ВХІД БЛАГОДІЙНИЙ

48332760_725173267863010_8722638752050053120_n.jpg

Поділитися повідомленням

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ "ФЕЄРІЇ" 28.12. РБК 18:00!
На вас чекає нова програма відомого в районі колективу - народного ансамблю бального танцю ФЕЄРІЯ!
Вхід вільний! На Вас чекать!

48429867_733787977001539_8493182400593920000_n.jpg

Поділитися повідомленням