Перейти до вмісту
service101

Українські соц. мережі

Краща відповідь

Команда з 30 програмістів із StartupSoft разом з Олександрою Струмчинською готові розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ: web, iOS i Android. Перед тим як інвестувати капітал і час в розробку даного продукту, потрібно пересвідчитись в потребі. Якщо до 1 червня кількість підпиcників досягне 50,000+, StartupSoft розробить продукт протягом 4-х місяців.

 

 

 

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

19.05.17 17:52   Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

 

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.                    

 

 

Команда з 30 канадських програмістів готова розпочати створення соціальної мережі Ukrainians.

Про це повідомляється на презентаційній сторінці  Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link. , передає Цензор.НЕТ.
"Команда з 30 програмістів зі StartupSoft разом з Олександрою Струмчинською готові розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ: web, iOS і Android", - йдеться в повідомленні.
 
Зараз розробники збирають підписи, щоб переконатися в необхідності такої соцмережі: "Якщо на 1 червня кількість передплатників досягне 50,000+, StartupSoft розробить продукт протягом 4-х місяців", - говориться в повідомленні соцмережі.
 
На цей момент кількість тих, хто підписався практично досягло 17 тис. осіб.

Як повідомлялося раніше, Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про введення санкцій проти російських соціальних мереж. Згідно з указом Президента №133 / 2017, обмежувальні санкції передбачають заборону Інтернет-провайдерам надавати послуги з доступу до ресурсів Mail.ru, "Вконтакте", "Одноклассники". Санкції також введені проти ТОВ "Яндекс", російських компаній - розробників антивірусів "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.  с  Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link. .
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.  · · 

Реєстрація в українській соціальній мережі Ukrainians - відкрита за посиланням 1f449_1f3fb.png  Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.  
Заходьте, реєструйтесь, запрошуйте своїх друзів
Успіх Ukrainians напряму залежить від вас та вашої активності 1f609.png

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

09.06.17 16:18   Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

 

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.                 

 

 

Українська соціальна мережа Ukrainians, розроблена канадським стартапом з активами в Україні StartupSoft, лише за п'ять днів після відкриття реєстрації досягла 100 тис. користувачів і анонсує розширення функціоналу найближчим часом.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", співзасновник проекту Олександра Струмчинська заявила, що 22 червня Ukrainians планує впровадити можливість пошуку і додавання друзів, а 30 червня - публікацію і можливість ділитися контентом. На цей момент в соцмережі можна тільки зареєструватися і змінити фотографію профілю.

"На цей момент фінансуванням проекту займається StartupSoft, але ми також розглядаємо можливість залучення інвестицій у подальшому", - сказала Струмчинська.

За її словами, соціальна мережа використовує сервери Microsoft, розробники вибрали колумбійський домен.co, а сайт соцмережі хоститься в місті Денвер (США).

"Розробляючи проект, ми вибрали колумбійський домен, оскільки це більш зручно з фінансової точки зору, але найближчим часом мають намір перейти на український домен", - зазначила вона.

Раніше, 3 червня, була представлена перша версія соцмережі і відкрита реєстрація. StartupSoft планує завершити повноцінну реалізацію проекту і презентувати всі частини функціоналу протягом чотирьох місяців.

У травні на сторінці Ukrainians у Facebook повідомлялося, що команда з 30 програмістів StartupSoft разом з співзасновником О. Струмчинською готова розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ - web, iOS і Android

StartupSoft - канадський стартап-інкубатор, заснований вихідцями з Тернопільської області. Має штаб-квартиру в Тернополі. Кількість співробітників налічує близько 30 осіб.
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.  в  Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link. .
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.  · 
 

Привіт усім користувачам Ukrainians. 

 

Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється. 

Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту.
Ситуація така - мого голосу недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту - керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне .

Досягнуто було багато - і це насправді наш спільний успіх. Дякую Вам
1f449.png Не помиляються лише ті, хто нічого не роблять.

 

 

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×