Перейти до вмісту
service101

Заробітня плата

Краща відповідь

15.05.17 21:34  Рева про мінімальну зарплату: "Цей показник не буде переглядатися лише в 2017 році, а в 2018-2019 роках буде підвищуватися"

 

 

censor_news_big3.jpg

 

Мінімальна заробітна плата може бути підвищена в 2018-2019 роках.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.
 
"Цей показник не буде переглядатися лише в 2017 році, а в 2018-2019 роках буде підвищуватися з урахуванням можливих негативних наслідків. Ми довели розрахунками необхідність підвищення мінімальної зарплати в майбутньому й відстояли право перегляду цього показника в перспективі", - розповів чиновник про переговори з міжнародним валютним фондом.
 
Міністр додав, що темпи зростання мінімальної заробітної плати будуть як мінімум вищі за рівень інфляції.


Нагадаємо, з 1 січня мінімальна заробітна плата в Україні становить 3200 гривень, що вдвічі більше, ніж раніше.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

22.05.17 13:11  Виплати бюджетникам тепер "прив'язані" до прожиткового мінімуму, а не до мінімальної зарплати

 

censor_news_big3.jpg

 

 

Розмір окладів, доплат, винагород та інших виплат співробітникам бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів буде встановлюватися в співвідношенні до прожиткового мінімуму, а не до мінімальної зарплати, як було раніше.

Відповідну постанову було ухвалено Кабінетом Міністрів 18 травня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
 
"Уряд привів у відповідність до Закону України від 6 грудня 2016 р. №1774-VIII акти Кабінету Міністрів, якими регулюються питання встановлення окладів, доплат, винагород та інших виплат працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів", - пояснили в Секретаріаті Кабінету Міністрів.

Так, розмір виплат буде встановлюватися в співвідношенні до прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому на 1 січня календарного року (1600 грн). До 1 січня 2017 року відповідні розрахунки проводилися в співвідношенні до мінімальної заробітної плати.
 
Нагадаємо, що в зв'язку зі змінами законодавства з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата більше не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів і заробітної плати працівників та інших виплат.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

09.06.17 17:34  "Наступного року мінімальна заробітна плата зросте", - Гройсман

 

censor_news_big3.jpg            

 

Середня заробітна плата по країні до кінця року перевищить 7 тис. гривень, а в наступному виросте і мінімальна заробітна плата

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками регіональних засобів масової інформації в п'ятницю.

"Середня заробітна плата по країні до кінця року перевищить 7 тис. гривень, мінімальна заробітна плата - 3 200. Але наступного року мінімальна заробітна плата зросте. Ми все будемо робити для того, щоб економічне зростання призводив до підвищення доходів", - зазначив Гройсман.

При цьому він підкреслив, що ключовою передумовою зростання стане стимулювання створення нових робочих місць через розгортання масштабних інфраструктурних проектів, підтримку промисловості і збільшення можливостей регіонів. Глава уряду нагадав, що програми підтримки вже працюють в агросекторі, фармакології, машинобудуванні, а найближчим часом уряд представить проект закону, який дозволить провести швидку модернізацію і переоснащення підприємств. Йдеться про 36-місячне розстрочення по сплаті ПДВ під час імпорту обладнання, яке не має аналогів в Україні.

"Це нові технології, виробництво в країні і підтримка реального сектору економіки. А що заробить економіка, будемо реінвестувати в життя людей. Наш пріоритет - розвивати економіку і, як результат, віддавати людям належне через зарплати і пенсії", - підкреслив Гройсман.
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рішення про підвищення мінімальної зарплати ухвалюватиметься за підсумками I кварталу, - Розенко

censor_news_big3.jpg

За підсумками I кварталу 2018 року уряд розгляне можливість подальшого підвищення мінімальної зарплати.

Про це в ефірі телеканалу "Еспресо" заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Із 1 січня 2018 року розмір мінімальної заробітної плати становить 3723 гривні. Однак у законі про Державний бюджет України зафіксовано, що за підсумками I кварталу ми повинні повернутися до цього питання й розглянути можливість подальшого підвищення розміру мінімальної зарплати", - сказав він.

Також віце-прем'єр-міністр наголосив, що для здійснення такого кроку мають бути економічні передумови.

"Ми повинні пришвидшити темпи зростання економіки й отримати додатковий ресурс у Державний бюджет. Адже рішення про підвищення розміру зарплат має бути насамперед економічно обґрунтованим", - зазначив Розенко.

Він також наголосив, що підвищення соцстандартів і рівня соцзахисту населення - це ідеологія чинної влади: "Тому зарплати й пенсії підвищуватимуться і далі".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз можливості для підвищення мінімальної зарплати немає, - Гройсман

censor_news_big3.jpg

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що на цей момент в Україні немає можливості для ухвалення рішення про підвищення мінімальної заробітної плати.

"Ми зробили дуже системний крок, який, на мій погляд, відкрив ще одну можливість, а саме розморозити в цілому заробітні плати. Можна сказати, що ми почали повертати борги українцям, які працюють, тому що їхня праця довгий час була недооцінена. Мінімальна заробітна плата підштовхнула середню зарплату. Я вважаю, що цього року середня заробітна плата вже може бути близько 10 тис. грн", - сказав В.Гройсман в інтерв'ю  "Інтерфакс-Україна" , передає  Цензор.НЕТ. 

На думку прем'єра, досягти рівня середньої зарплати в 10 тис. грн буде можливо, навіть якщо мінімальна зарплата не буде підвищена до 4,2 тис. грн.

"У чому питання підвищення мінімалки? Мінімалка залежить від розвитку національної економіки, вона має бути посильною для роботодавців. Крім того, вона тягне за собою і бюджетні витрати. Це все повинно бути збалансованим. 3,2 тис. грн - це був наш чіткий розрахунок. Тому будемо йти далі. І як економіка буде реагувати, так ми і будемо рухатися далі", - додав він.

В.Гройсман підкреслив, що виступає за те, щоб і мінімальна, і галузеві зарплати росли. "Сподіваюся на те, що ми зможемо це робити далі, але зараз можливості для такого рішення немає", - зазначив прем'єр.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цього року середня зарплата має зрости до 10 тисяч гривень, - Гройсман

censor_news_big3.jpg

За даними Держстату, за результатами першого півріччя показники реальної економіки України зросли на 3,1%.

Як повідомляє кореспондент  Цензор.НЕТ , про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів 16 травня.

"Але цього недостатньо. Україна може зростати більше, а це означає, що люди можуть отримувати більше", - сказав прем'єр, зазначивши, що зростання економіки має бути на рівні 5%.

Він наголосив на особливій важливості в цьому процесі залучення інвестицій і вирішення проблеми кадрового дефіциту.

"У деяких регіонах є кадровий голод. Ми мусимо реагувати на це", - заявив Гройсман.

Він зауважив, що на сьогодні середня зарплата в Україні становить майже 8 тисяч гривень. За його словами, у планах уряду цього року вийти на показник середньої зарплати близько 10 тисяч гривень.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Підвищення мінімальної зарплати можливе за умови перевиконання доходів бюджету, - Рева

censor_news_big3.jpg

У бюджеті поки немає коштів для підвищення мінімальної зарплати, а чи зможе уряд знайти необхідні кошти, стане ясно на початку липня цього року.

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це в ефірі  Радіо "Свобода"   розповів міністр соціальної політики України Андрій Рева.

За його словами, підвищення можливе за умови перевиконання доходів бюджету.

"У першому кварталі було недовиконання бюджету майже на 6 мільярдів. У травні практично вийшли "в нуль". За підсумками червня – ми зараз дивимося. Можна буде сказати тільки на початку липня", – заявив Андрій Рева.

Він пояснив, що підвищення "мінімалки" потребуватиме додаткових перерахувань коштів із державного бюджету в місцеві. На думку міністра, є кілька варіантів, де віднайти необхідні гроші, – митниця та тіньова зайнятість.

"Треба збільшувати дохідну частину бюджету. Зараз ви бачите, які заходи вживаються щодо контрабанди на митниці. Впродовж літа ми вживатимемо серйозних заходів щодо "тіньової" зайнятості, відносно тих "рабовласників", які не хочуть реєструвати людей", – зазначив Андрій Рева.

Він додав, що також треба буде попрацювати з місцевими органами влади щодо "справедливого перерозподілу доходів від податку на доходи фізичних осіб", щоб при підвищенні мінімальної зарплати уряду не довелося збільшувати фінансування місцевих бюджетів.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року мінімальна зарплата в Україні становить 3723 гривні.

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко вважає, що цього року її можна підвищити до 4200 гривень.

Президент України Петро Порошенко вважає, що зростання мінімальної зарплати до 4200 гривень у другому кварталі цього року не є межею.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
02.07.18 13:46

 Гройсман про підвищення мінімальної зарплати: Щойно економіка нам дозволить, обов'язково піднімемо

censor_news_big3.jpg

Можливості економіки були і будуть ключовою передумовою підвищення мінімальної зарплати в Україні.

Як інформує  Цензор.НЕТ  із посиланням на  Урядовий портал,  про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав в інтерв'ю виданню "Обозреватель".

"Це дуже чутливе питання. Ви знаєте, що я є ініціатором і прихильником підвищення заробітної плати в Україні. Взагалі вважаю, що людей перетримали на мінімальній зарплаті, і це величезна проблема. Щойно економіка нам дозволить, обов’язково піднімемо, - сказав Глава Уряду. - Коли мінімалка була 1450 грн, я взяв на себе відповідальність і підняв її до 3200 грн, а згодом і до 3723 грн. Коли я це робив, чимало політиків і експертів мене критикували. Тепер навпаки! Тому, щойно з’явиться можливість рухатися далі, я зроблю цей крок".

Прем’єр-міністр пояснив, що саме по собі збільшення мінімальної зарплати впливає й на державний сектор.

"А для підвищення зарплат у державному секторі треба перебалансувати сам бюджет. Це також навантаження для невеликих підприємств. Тут необхідно розмовляти мовою цифр", - додав Володимир Гройсман.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зростання реальної зарплати становить 11,8%, мінімальної - 16,5%. До бюджету додатково надійшло 54 млрд грн, - Гройсман презентує звіт Кабміну за півроку

censor_news_big3.jpg

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що за перше півріччя 2018 року зростання реальної зарплати становить 11,8%, мінімальної - 16,5%.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив на засіданні Кабінету міністрів, представляючи звіт роботи уряду за 6 місяців.

За його словами, за цей час промислове зростання становить понад 2,5%. Зростання реальної зарплати - 11,8%, мінімальної - 16,5%.

Також Гройсман зазначив, що за півріччя уряд забезпечив додатково 54 млрд надходжень до державного бюджету. Водночас він наголосив, що соціальні витрати також становлять на кілька мільярдів більше.

Прем'єр-міністр наголосив на ухваленні низки рішень з приводу ведення бізнесу, прозорості фіскалізації.

Про ефективність заходів, на думку Гройсмана, свідчить зменшення інфляції.

"Інфляція становить менше 9%. Це менше, ніж ми прогнозували. Це означає, що відбувається стабілізація і це дозволить нам відновлювати економіку", - сказав він.

Окремо він зауважив про ухвалення 20 травня рішення про боротьбу з контрабандою. За його словами, вжиті заходи виявилися ефективними. Гройсман запевнив, що середній чек на розмитнення по Україні збільшився на 50%, порівняно із ситуацією до вжиття схвалених урядом заходів.

"Наведу приклад. Товар розмитнено у травні, коли схеми працювали. Одна компанія розмитнювала іграшки за 5,5 тисяч доларів за контейнер. У нас надходження за цей самий товар йде за 8 тисяч 800 доларів. Отже, 3 300 осідало в кишенях тих, хто завідує контрабандою в Україні", - сказав він.

Також, за його словами, відбувається оновлення обладнання на митниці: "Вчора закрито торги на сканери для кордону - лот в 1 млрд 200 млн. Торги закінчилися з економією в 600 млн грн".

Прем'єр також заявив про тиск на всіх, хто причетний до боротьби з контрабандою, зокрема на нього особисто.

"Мені легко буде про це звітувати, тому що все прозоро. Контрабандисти ж не звітувати... За моєю інформацією, зараз серед контрабандистів розганяють думку: "Чекайте-чекайте! Зараз їх дотиснуть, і все повернеться". Я наголошую, я ні з ким домовлятися не збираюся", - сказав він.

Також Гройсман заявив про тиск на митні органи. Серед інших досягнень роботи Кабінету міністрів за 6 місяців прем'єр назвав заходи з приватизації, будівництво доріг, соціальної інфраструктури, успішний перебіг децентралізації. Окремо прем'єр виділив медичну реформу, результати якої, за його словами, буде видно в майбутньому.

Створення Фонду енергоефективності Гройсман назвав запорукою незалежності від РФ. Крім того, прем'єр зазначив про кадрове оновлення міністерств новими фахівцями.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
06.08.18 13:53

Підвищити середню зарплату до 10 тис. грн - це реальна історія, - Гройсман

censor_news_big3.jpg

Підвищити рівень середньої заробітної плати до 10 тис. грн у 2018 році реально.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє  Цензор.НЕТ  із посиланням на  Урядовий портал .

"Головний пріоритет - середня зарплата. І цей показник ми хочемо довести до 10 тис. грн. Це реальна історія. Зараз зарплати вже більше 8 тис. грн", - сказав Гройсман.

На його думку, досягненню мети сприяє вся економічна політика уряду - зокрема в контексті дерегуляції та боротьби з тіньовими схемами. "У нас мета одна - Україна має бути сильною", - наголосив глава Уряду.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×