Перейти до вмісту
service101

Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля

Краща відповідь

Шановний абітурієнте!

Запрошуємо Вас на навчання до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, який є одним з провідних вищих навчальних закладів ДСНС України.
Увага! З 2016 року змінено умови подачі документів на вступ до інституту.
Особи, які виявили бажання навчатися, подають документи особисто до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та проходять медичну комісію або звертаються до територіальних органів ДСНС за місцем проживання.
Знижено прохідний бал для вступу до інституту до мінімального!
Абітурієнт має набрати для участі у конкурсному відборі по кожному предмету ЗНО необхідних для вступу до ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України мінімальний прохідний бал (100 балів).
Увага! З 2016 року право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у ВНЗ ЦЗ у разі їх неучасті в рік вступу в зовнішньому незалежному оцінюванні мають особи рядового і молодшого начальницького складу служби цивільного захисту віком до 25 років з повною загальною середньою освітою, які вступають на денну форму навчання, та особи рядового і молодшого начальницького складу служби цивільного захисту віком до 30 років з повною загальною середньою освітою, які вступають на заочну форму навчання.
Право на першочергове зарахування до інституту мають діти учасників бойових дій із числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Телефони з питань вступу до Черкаського інституту пожежної безпеки:

– за державним замовленням (курсант) (0472) 55-09-46

– за кошти фізичних та юридичних осіб (студент) (0472) 55-09-74

– на заочну форму навчання (0472) 55-09-72

Телефони приймальної комісії:

– (0472)55-09-55

– 068-710-05-05

 

 

Детальніше для абітурієнта  ТУТ

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зарахування за співбесідою, у межах встановлених квот та першочергове зарахування

 

Пільги 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алгоритм дій вступника

 

За державним замовленням (курсант)

Шановні абітурієнти !

Відповідно від обраної вами форми навчання у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України (м. Черкаси), виду фінансування (за державним замовленням або за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб), необхідно виконати різні заходи.
Якщо Ви вирішили у 2016 році поступати до інституту на навчання за державним замовленням (курсант), Вам необхідно:

1. Починаючи з січня 2016 року, звернутися до органу або підрозділу ДСНС України, найближчого до місця Вашого постійного проживання та особисто подати заяву на вступ до інституту. Наголошуємо, що електронні заяви на вступ до інституту за державним замовленням не приймаються.

2. Пройти оформлення на навчання (службу) в ДСНС України, яке включає в себе:

2.1. Професійно-психологічний відбір у комплектуючому підрозділі (психологічне тестування) за направленням ДСНС України;
2.2. Надання до ДСНС України особистих документів для оформлення особової справи (копії свідоцтва про народження, паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду, військового квитка або приписного посвідчення, трудової книжки, документу про освіту, характеристики з попередніх місць роботи чи навчання, свідоцтва про укладення (розірвання) шлюбу, свідоцтва про народження дітей, довідки від житлово-експлуатаційної організації про склад сім’ї, документу про надання пільг (при наявності), інших документів за вимогою працівника ДСНС України);
2.3. Ознайомчий період в одному з районних підрозділів ДСНС України (ознайомлення з характером майбутньої спеціальності, специфікою проходження служби в ДСНС України та нормативно-правовими документами, які регламентують діяльність служби цивільного захисту);
2.4. Медичне обстеження лікарсько-експертною комісією з метою визначення стану здоров’я та отримання висновку про придатність до проходження служби (навчання) в ДСНС України.

4. Прийняти участь у ЗНО з предметів, які відповідають обраному Вами напряму підготовки в інституті:3. За направленням від школи, де Ви зараз навчаєтесь, у встановлені терміни зареєструватися для участі у Зовнішньому незалежному оцінюванні рівня якості освіти (ЗНО).

Відбіркова комісія: тел. (0472) 55-09-46

5. Після отримання результатів ЗНО та атестатів про повну загальну середню освіту надати до підрозділів роботи з персоналом ДСНС України копії цих документів та документів, які надають право на пільги при вступі на навчання (за наявністю).

6. Прибути до інституту у зазначений термін (орієнтовно це 25 липня) для реєстрації (з собою обов’язково мати паспорт громадянина України, оригінали документа про повну загальну середню освіту (з додатком), сертифікат ЗНО та документ, який надає право на пільги при вступі на навчання (за наявністю), проходження остаточного медичного огляду та складання вступного випробування з фізичної підготовки.

7. Дочекатися оголошення інформації щодо результату конкурсу на вступ за державним замовленням (згідно розкладу).

У разі виникнення питань при оформленні на навчання до нашого інституту рекомендуємо особисто звертатися за отриманням консультативної допомоги за телефонами:

• (0472) 55-09-46 – відділ персоналу
• (0472) 55-09-61 – навчально-методичний відділ
Ми будемо раді, якщо Ви вирішите вступити саме до нашого навчального закладу. Ласкаво просимо до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля!

 

На платних засадах (студент)

 

Для вступу до інституту на денну форму навчання за рахунок фізичних, юридичних осіб (студенти) Вам необхідно:

1. Зареєструватись в Регіональному центрі оцінювання якості освіти для участі в тестуванні.
2. Взяти участь в установлені терміни в тестуванні за конкурсними предметами у відповідності з обраним Вами напрямом підготовки:
Приймальна комісія: тел. (0472) 55-09-74

Для вступу до інституту на навчання за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб Ви можете подати заяву в електронній формі.

3. Надати з 10 липня по 1 серпня до приймальної комісії інституту такі документи:
– заява;
– документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень і додаток до нього (оригінали або копії);
– 6 кольорових фотокарток розміром 3х4;
– ідентифікаційний код (копія);
– паспорт (копія сторінок 1, 2, 11) або свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта (копія);
– військовий квиток або приписне свідоцтво (копія);
– сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з балами не нижче 100 (оригінали і копії) із загальноосвітніх предметів;
– документи, які підтверджують право на пільги, встановлені законодавством України для вступу на навчання (за бажанням вступника).

4. Дочекатись зарахування на місця згідно остаточних рейтингових списків, які формуються приймальною комісією з Єдиної державної електронної бази з питань освіти та оприлюднюються шляхом розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії (у межах ліцензованого обсягу) та веб-сайті ЧІПБ НУЦЗУ.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я навчався в цьому інституті (закінчував його двічі, маю два дипломи) - можу розповісти детальніше.


Кому цікаво - пишіть.


Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
ЧІПБ запрошує на навчання на нову спеціальність

 

 

CHIPB-710x434.jpg

У Черкаському інституті пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля відкрив нову спеціальність — право.

Студентів запрошують на денну та заочну форми навчання.

 

 

19030721_1716812168330709_81393109950329

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Починаючи з 14 липня абітурієнти, які бажають навчатися в ЧІПБ на денній формі навчання за держзамовленням ДСНС України, складатимуть іспит з фізичної підготовки на спортивному комплексі інституту. Зазначимо, що фізичному загартуванню в навчальному закладі приділяється велика увага, адже підготовка професійних рятувальників, здатних у будь-який час прийти на допомогу, не можлива без якісного спортивного виховання. Вступні випробування триватимуть до 19 липня. 
Іспит з фізичної культури є необхідною умовою, для тих, хто планує стати курсантом. Той хто не склав іспит з фізкультури має можливість навчатися за контрактною формою. Додаткова інформація для абітурієнтів знаходиться на сайті навчального закладу: www.fire.ck.uaабо за телефоном приймальної комісії: (0472) 55-09-55.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

28 жовтня до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завітали випускники загальноосвітніх навчальних закладів з різних куточків України, їх батьки та друзі, а також учні, які завершать навчання у школі через декілька років. 
Програма Дня відкритих дверей була доволі насиченою. Для гостей представники ЧІПБ провели оглядову екскурсію територією інституту, навчальним корпусом, курсантським гуртожитком, організували виставку методичних і наукових розробок кафедр і лабораторій, продемонстрували відеофільми про навчальний заклад. Також школярі ознайомилися з комплексом газодимозахистної служби, навчальною пожежно-рятувальною частиною та спортивним комплексом, на якому усі присутні мали змогу переглянути показові виступи курсантів та кінологічних розрахунків. 
Представники студентського (курсантського) самоврядування продемонстрували школярам та їх батькам оновленим Народний музей та розповіли про історію становлення та розвитку ЧІПБ. 
З особливою повагою усі присутні віднеслися до героїчного подвигу випускників навчального закладу – Героїв Чорнобиля Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців – учасників ліквідації масштабної аварії на ЧАЕС та її наслідків, чиї імена викарбовано на Монументі Героям Чорнобиля. Не оминули увагою і меморіальні дошки пам’яті випускникам інституту – учасникам АТО Олексію Панченку та Ігорю Бойку, які ціною власного життя боронили Україну від ворога, а також меморіальні дошки засновникам навчального закладу. 
Наступним етапом зустрічі з майбутніми абітурієнтами стала пленарна частина, на якій були присутні: заступник начальник інституту з персоналу полковник с. ц. з. Станіслав Тараненко, начальник навчально-методичного відділу підполковник с. ц. з. Олександр Джулай та відповідальний секретар приймальної комісії підполковник с. ц. з. Олександр Дядюшенко. 
Виступаючі ознайомили присутніх із специфікою та перевагами навчання у ЧІПБ, довели необхідну інформацію, яка стосується умов вступу до інституту, спеціальностей, особливостей навчання, проходження служби та майбутнє працевлаштування. Також гостям розповіли про розвинену навчально-матеріальну базу та надали інформацію про підготовчі курси.
Батьки і абітурієнти отримали відповіді на усі запитання, що їх цікавили. 
Завершився захід виступами творчих колективів інституту.

 

 

 

1.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

3 березня 2018 року в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбудеться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.
У програмі: знайомство з навчальним закладом, особливостями вступу на напрями підготовки «Пожежна безпека», «Цивільна безпека» (Цивільний захист, Охорона праці), «Психологія», «Екологія», «Публічне управління та адміністрування», «Право» екскурсійна та культурна програма, показові виступи.
Запрошуємо випускників шкіл, батьків та усіх бажаючих на День відкритих дверей.
РЕЄСТРАЦІЯ з 09:00 год. Початок о 10:00 год.

Адреса: 18034, м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8
тел: (0472)55-09-46, 55-09-58, 55-09-39 www.fire.ck.ua

 

28168640_2051754444836478_12835994016693

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України є державним вищим навчальним закладом IV рівня акредитації. Інститут має потужний науково-педагогічний потенціал та міцну матеріально-технічну базу, що дає навчальному закладу можливість постійно розвиватися відповідно до вимог сучасності. Для отримання якісної європейської освіти створено всі умови –навчання відбувається в сучасних інтерактивних аудиторіях, комп’ютерних класах та лабораторіях, у навчально-виховний процес впроваджено сучасні інформаційні технології.
Важливою складовою є практична підготовка, в тому числі й участь у міжнародних навчаннях разом із делегаціями профільних навчальних закладів європейських країн. Інститут прийнятий до Європейської асоціації навчальних закладів пожежної служби, що відкриває перед курсантами та студентами нашого навчального закладу широкі перспективи у сфері міжнародної співпраці і можливостей обміну досвідом зі своїми колегами з країн Європи.
Студенти ЧІПБ (спеціальність «Пожежна безпека») мають можливість навчатися по програмі подвійного диплому з Головною Школою Пожежної Служби Республіки Польщі.
ГОТУЄМО ФАХІВЦІВ зі спеціальностей: «Пожежна безпека», «Цивільна безпека» (Цивільний захист, Охорона праці), «Психологія», «Екологія», «Право». 
ЧОМУ САМЕ ДО НАС? 
- якісна освіта європейського рівня;
- можливість долучитися до славних традицій навчального закладу, який виховав Героїв Чорнобиля – Володимира Правика та Віктора Кібенка, а також Героїв АТО Ігоря Бойка та Олексія Панченка;
- навчання в аудиторіях, обладнаних за новітніми технологіями;
- безоплатні комфортні умови проживання у курсантському гуртожитку, безкоштовне триразове харчування в їдальні інституту, забезпечення форменим одягом та взуттям; 
- обов’язкова виплата грошового забезпечення із можливістю його підвищення за результатами навчання;
- гарантоване працевлаштування випускників;
- безкоштовне медичне обслуговування впродовж усього навчання;
- можливість отримання водійських прав. 

УВАГА! НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ! 
На курси довузівської підготовки запрошуємо випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018-2019 та попередніх років випуску, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. 
Термін навчання 3 місяці (початок навчання лютий 2019 р.)

Навчальні предмети:
- українська мова та література;
- фізичне виховання;
- математика.
Форма навчання – денна (у вихідні дні).

Для зарахування на курси довузівської підготовки необхідно подати:
- заяву; 
- копію паспорта (свідоцтво про народження).

Отримати більш детальну інформацію: 
т. (0472) 55-09-55 – приймальна комісія;
т. (0472) 55-09-61 – з питань довузівської підготовки. 
сайт: www.fire.ck.ua; 
e-mail: fire@fire.ck.ua.
Випускникам курсів під час вступу в інститут за результатами підсумкової атестації додається до 5% до конкурсного балу.

1.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×