Перейти до вмісту

Краща відповідь

ВІДТЕПЕР "ОЩАДБАНК" БРАТИМЕ ЗА КОЖНУ КОМУНАЛЬНУ ПЛАТІЖКУ ТРИ ГРИВНІ

 

 

До таких заходів у банку вдалися для забезпечення беззбитковості проведення операцій

 

 

Відтепер у касах "Ощадного банку" почали брати гроші за сплату комірного – за кожну комунальну платіжку доведеться сплатити три гривні. Про це "5 каналу" повідомили у прес-службі фінансової установи.

 

Як пояснюють у банку, так вирішили, щоб забезпечити беззбитковість проведення операцій. Сума може несуттєво змінюватися, залежно від регіону. При цьому, без комісії можна буде сплатити пенсійними картками "Ощадбанку".

Крім того, в терміналі, через мобільний та інтернет-банкінг, як і раніше, комісію не нараховуватимуть.

"Ощадбанк" увів комісію виключно для готівкових розрахунків у касах. Це залежить від наявності договірних стосунків між постачальником послуг та банком. Комісія може відрізнятися, залежно від регіону, та є найнижчою на ринку. Метою запровадження комісії стало покриття беззбитковості операцій для банку", – пояснює директор департаменту роздрібного бізнесу "Ощадбанку" Валерія Малахова.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×