Перейти до вмісту
service101

Пільги

Краща відповідь


 

Держава за 25 років набрала на себе стільки зобов'язань, що сьогодні вже не в змозі профінансувати в повному обсязі всі пільги, і тому потрібна монетизація.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це сьогодні під час брифінгу в Харкові сказав журналістам міністр соціальної політики Андрій Рева.

 

"Держава на сьогодні за 25 років набрала на себе стільки зобов'язань, що вона не в змозі профінансувати у стовідсотковому обсязі всі ці пільги. Вихід із ситуації - монетизація. Це коли ми замість надання пільг у натуральній формі виплачуємо кожному пільговику грошову компенсацію", - сказав Рева.

 

Він зазначив, що для фінансування всіх пільгових програм в Україні на 2018 рік буде потрібно близько 20 мільярдів гривень.

 

"Сьогодні на ці програми використовують до 15 мільярдів гривень. Це на поточний рік. Реально це буде (в 2018 році. - ред.) до 20 мільярдів гривень на всі програми. Тобто, якщо взяти всі програми, які повинні фінансуватися, то це близько 20 мільярдів", - сказав Рева.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×