Перейти до вмісту
service101

Україна + НАТО

Краща відповідь


 

Глава Представництва НАТО в Україні Олександр Винников заявив, що Росія тривалий час використовувала міф про те, що офіційний Кремль може забороняти право України приєднатися до блоку НАТО.

Про це він сказав під час міжнародного круглого столу "Подолання міфів про НАТО: agenda 2020", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

 

"Я хочу зосередитися на міфі про те, що в Росії визначено легітимне право забороняти вступ України в НАТО і маніпулювати її зовнішньою політикою. Цей міф активно використовують не тільки в російських ЗМІ, але і на просторах вашої країни. Це суперечить базовому міжнародному праву, де чітко вказано, що кожна країна має право обирати - вступати чи не вступати в міжнародні організації", - сказав Винников.

 

Він пояснив, що Росія ще з часів "холодної війни" використовує низку міфів про НАТО. Зокрема, офіційний Кремль тривалий час культивував на пострадянському просторі думку про те, що НАТО - це виключно агресивний блок, який несе за собою лише війну. Але, як зазначив Винников, саме Росія агресивно вторглася в Молдову, Грузію, а зараз і Україну.

 

Глава Представництва НАТО в Україні зазначив, що саме шляхом діалогу можна розвінчати такі міфи. "Ми вважаємо, що саме діалог може розвінчати такі міфи і фейки, особливо коли їх використовують як зброю в гібридній війні", - підкреслив Винников.

 

Він зазначив, що Альянс вітає будь-які ініціативи українського уряду про проведення кампанії з роз'яснення, що таке НАТО і які його цілі.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давно вже було потрібно вступити до НАТО, а не підписувати всякі Будапешстські угоди.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 


Давно вже було потрібно вступити до НАТО

 

Цілком згодний.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Україна сама повинна вирішити питання вступу в НАТО, але Альянс залишає двері відчиненими.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявила заступник генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер під час 10-го Київського безпекового форуму.

 

"Кожна країна, незалежно від того, де вона є, і, безумовно, в цій частині світу, повинна мати право обирати власні відносини в сфері безпеки", - сказала вона.

 

За її словами, Альянс ніколи не нав'язував себе жодній країні, але з боку Росії іноді можна було почути, що нібито НАТО нав'язує Україні те, що вона повинна стати його членом. "Це нонсенс", - наголосила Геттемюллер. "Це залежить від України - вирішувати, що вона хоче робити зі своїми відносинами в сфері безпеки", - додала вона.

 

Водночас заступник Генсека сказала, що вступ Чорногорії до НАТО є свідченням принципу, згідно з яким Альянс "рішуче підтримує політику відчинених дверей".

 

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що має намір провести референдум про вступ країни в НАТО.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×