Перейти до вмісту
service101

Субсидія

Краща відповідь

"Ті, хто дійсно потребують субсидії, отримають її без проблем", - Гройсман

censor_news_big3.jpg

Уряд України проводить верифікацію субсидіантів як крок встановлення справедливості. Всі, хто потребуватиме допомоги, отримуватимуть її, як і раніше.

Як інформує  Цензор.НЕТ  із посиланням на  Урядовий портал , про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв'ю виданню "Обозреватель".

"Щодо верифікації… Коли людина купує на 189 тисяч всілякі гаджети, а потім приходить і каже: "Дайте мені субсидію", то це несправедливо. Але ті, хто дійсно потребують субсидії, отримають її без проблем", - сказав Володимир Гройсман.

Загалом, як зазначив Глава Уряду, мета всієї роботи в енергосфері - зробити цей сектор максимально прозорим, без корупції та можливостей вимивання та відмивання державних коштів.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.