Перейти до вмісту
service101

Фрістайл

Краща відповідь

Українець Абраменко завоював "золото" у фрістайлі на Олімпіаді.

Українець Олександр Абраменко завоював золоту медаль на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані в чоловічому фрістайлі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Прихований текст

Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 01

Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 02

Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 03

Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 04

Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 05
Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 06
Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 07
Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 08

Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 09

Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 10

Українець Абраменко завоював золото у фрістайлі на Олімпіаді 11

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Порошенко привітав Абраменка з перемогою на Олімпіаді

censor_news_big3.jpg

Президент привітав олімпійського чемпіона Олександра Абраменка.

Як інформує Цензор.НЕТ, Президент України Петро Порошенко привітав нового чемпіона.

"Щиро вітаю Олександра Абраменка із золотою медаллю з фрістайлу на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані. Україна пишається твоєю перемогою", - написав він.

Порошенко привітав Абраменка з перемогою на Олімпіаді 01

Поділитися повідомленням

"Це був величезний ризик. І він виправдався", - олімпійський чемпіон Абраменко розповів про фінальний стрибок.

Виконання фінального переможного стрибка такої складності було величезним ризиком, адже на його вивчення було дуже мало часу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це олімпійський чемпіон у фрістайлі Олександр Абраменко розповів у короткому флеш-інтерв'ю відразу після змагань.

"Наразі я перебуваю в такому стані, що просто... я не розумію, що відбувається. Це наче сон такий. Сьогодні були важкі змагання. Всі стрибали дуже добре. Я намагався на повну силу. Виклався. Все, що я вмів, я все сьогодні показав... і посів перше місце. Авжеж... взагалі не можу в це повірити. Але це настільки круто. Ці відчуття просто не можна передати. (...) У нашому виді спорту дуже важлива удача, щоб все склалося в потрібний момент. Ну, звичайно ж, майстерність ніхто не відміняв. Просто треба цю майстерність показати в потрібний момент, в потрібний час. Тобто на твій підхід зробити найкращий стрибок, який ти міг зробити. Я ось йшов на фінальний стрибок і думав про це. Що хоч би це був той момент, коли я зроблю свій кращий стрибок. Так і сталося, що я його зробив", - розповів чемпіон.

Він також розповів товаришам про сам стрибок: "Цей стрибок на сніг... У мене не було достатньо часу його вивчити. Тому це був, звичайно ж, величезний ризик. І він виправдався. У мене вийшло зробити його кращим, бо цей стрибок реально був найкращим цієї зими".

Олександр також подякував усім, хто його підтримував.

Поділитися повідомленням

"Золотий" стрибок олімпійського чемпіона Абраменка. ВIДЕО

Українець Олександр Абраменко завоював золоту медаль на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані в чоловічому фрістайлі, виконавши у фінальній спробі стрибок Back Full-Full-Double Full, який до цього він робив лише на тренуваннях.

Як передає Цензор.НЕТ, за свій переможний стрибок українець отримав оцінку 128,51.

Поділитися повідомленням

Українцю Олександру Абраменку вручили золоту медаль на Олімпіаді-2018. ВIДЕО

В олімпійському Пхьончхані відбулася церемонія вручення нагород у чоловічому фристайлі, в якому переміг українець Олександр Абраменко.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Абраменко завоював першу золоту медаль на Олімпіаді-2018, виконавши у фінальній спробі стрибок Back Full-Full-Double Full, який до цього він робив лише на тренуваннях.

Поділитися повідомленням

Олімпійський чемпіон Абраменко: Моя медаль може допомогти відродити фристайл в Україні

censor_news_big3.jpg

Український спортсмен Олександр Абраменко, який отримав для України першу золоту медаль на Зимових Олімпійських Іграх в Пхенчхані, після перемоги сподівається на відродження фристайлу в Україні.

Як передає  Цензор.НЕТ  про це він сказав журналістам   Громадського ТV  відразу після нагородження.

"Я хотів би, щоб моя золота медаль стала поштовхом для того, щоб у нас відродили базу з фристайлу, щоб молоде покоління могло тренуватися і була гідна заміна мене на наступних Олімпійських іграх і в майбутньому, і в подальшому", - розповів Абраменко.

"Вітань дуже багато. Особливо в соціальних мережах. Велика кількість людей роблять запит на дружбу в соцмережах, велика кількість людей надсилають повідомлення. Спочатку я намагався відповідати всім, але потім я зрозумів, що це нереально. Це дуже приємно, що люди переживають, підтримують. я дуже щасливий, що я зміг виправдати їх сподівання", - сказав спортсмен.

18 лютого українець Олександр Абраменко отримав першу золоту медаль на зимових Олімпійських Іграх у Південній Кореї. Це також перша за всю історію України олімпійська медаль у фристайлі.

19 лютого українцю Олександру Абраменку вручили золоту медаль зимової Олімпіади-2018.

Поділитися повідомленням

Держвинагороду олімпійському чемпіону з фристайлу Абраменку в $125 тис. виплатять до кінця тижня, - Мінспорту

censor_news_big3.jpg

Міністерство молоді та спорту України повідомило про підписання наказу стосовно виплати $125 тис. винагороди українському спортсмену Олександру Абраменку, який завоював золоту медаль з фристайлу на XXIII Зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані.

Про це повідомляє  Цензор.НЕТ  із посиланням на  прес-службу  Мінспорту.

"За дорученням міністра Ігоря Жданова в Мінмолодьспорту підготовлено та видано наказ про виплату Олімпійському чемпіону з фристайлу Олександру Абраменку державної грошової винагороди, що становить 125 тис. дол. США за курсом НБУ. Тобто близько 3,37 млн грн. Кошти будуть оперативно виплачені спортсмену на картку до кінця тижня", - зазначено в повідомленні.

"Наказ про винагороду тренера Олександра, Енвера Алабаєва, який готував спортсмена до цих та інших стартів, буде видано та підписано одразу після подання Федерації лижного спорту України", - додали в міністерстві.

18 лютого українець Олександр Абраменко  здобув першу золоту медаль на Зимових Олімпійських Іграх у Південній Кореї . Це також перша за всю історію України олімпійська медаль у фристайлі.

19 лютого українцю Олександру Абраменку  вручили золоту медаль  Зимової Олімпіади-2018.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.