Перейти до вмісту
Александр Василина

Епідемії, віруси, отруєння...

Краща відповідь

Якщо рівень захворюваності на кір збережеться, кількість хворих за рік перевищить найвищий показник в історії незалежної України, - МОЗ

censor_news_big3.jpg

У 2018 році найбільше людей захворіли на кір у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Одеській, Тернопільській областях та Києві.

Такі дані наведено на  сайті  Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України, інформує  Цензор.НЕТ. 

"Від початку 2018 року на кір захворіли 36 455 людей - 14 111 дорослих і 22 344 дитини. Якщо рівень захворюваності залишиться на такому ж рівні, до кінця року кількість хворих на кір може перевищити найвищий показник захворюваності, що був зафіксований в Україні з 1991 року (42 724 особи в 2006 році)", - інформують у відомстві.

Цього року найбільше людей захворіли на кір у Львівській (загалом 7364 людини: 2164 дорослих і 5200 дітей), Івано-Франківській (загалом 3612 людей: 971 дорослий і 2641 дитина), Закарпатській (загалом 3459 людей: 672 дорослих і 2787 дітей), Одеській (загалом 2550 людей: 1274 дорослих і 1276 дітей), місті Києві (загалом 2408 людей: 1491 дорослий і 917 дітей) та Тернопільській (загалом 2120 людей: 773 дорослих і 1347 дітей) областях.

Загалом від початку року від ускладнень кору померло 15 осіб: 11 дітей і четверо дорослих.

Минулого тижня в Україні на кір захворіли 1246 осіб - 359 дорослих і 887 дітей. Повідомляється, що це на 5,5% менше, ніж попереднього тижня.

Також наголошується, що ліків від кору не існує, а єдиний спосіб захиститися від цього захворювання - вакцинація. При цьому зараз в Україні достатньо вакцин для проведення планової та посиленої імунізації проти кору.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Циркуляції грипу в Україні зараз немає, - МОЗ

censor_news_big3.jpg

Циркуляції грипу в Україні на цей момент немає.

Про це  заявили  в Центрі громадського здоров'я МОЗ України, передає  Цензор.НЕТ. 

У період з 29 жовтня по 4 листопада в Україні ГРВІ захворіли понад 147 тисяч українців. Більшість з них - це діти до 17 років.

Завдяки лабораторним дослідженням вдалося визначити, що це саме ГРВІ, а не нові штами грипу.

"Порівняно з минулим тижнем, рівень захворюваності серед дорослих знизився на 5,2%, а серед дітей до 17 років - на 10,3%", - зазначили у відомстві.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.