Перейти до вмісту
Александр Василина

Відключення водопостачання

Краща відповідь

УВАГА! ЗАПАСАЙТЕСЬ ПИТНОЮ ТА ТЕХНІЧНОЮ ВОДОЮ НА 2 ДНІ!!!

 

Повідомляємо про необхідність створити стратегічний запас води для господарсько-питних потреб і протипожежних заходів, адже з 6:00 26 вересня по 6:00 28 вересня 2017 року буде припинено подачу питної води міськводоканалам.

На підставі рішення постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства відбудеться короткочасна зупинка водопровідних споруд КП ДОР «Аульський водовід». Для забезпечення стабільної роботи водопровідних споруд КП ДОР «Аульський водовід», водоканалів міст Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Верхньодніпровськ, районного центру Кринички та селищ Криничанського, Дніпропетровського районів в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр., по забезпеченню міст та селищ цілодобовим водопостачанням.

Відновлення водопостачання в містах та селищах області, які користуються послугами КП ДОР «Аульський водовід», буде відбуватися після запуску водопровідних споруд місцевих водоканалів.

Мешканцям селищ та міст за додатковою інформацією радимо звертатись до місцевих водоканалів.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До уваги мешканців міста Верхньодніпровськ!

Запасайтесь водою, бо сьогодні до ночі, в зв’язку з проведенням технічних робіт, буде зупинено постачання води по всьому місту!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Місто Дніпро і прилеглі райони можуть залишитися без води, якщо до завтра "не доїде" хлор, - комунальне підприємство "Аульський водовід"

censor_news_big3.jpg

Через брак рідкого хлору для знезараження води місто Дніпро і прилеглі райони можуть залишитися без водопостачання

Як передає  Цензор.НЕТ  із посиланням на  Радіо Свобода , про це заявили на комунальному підприємстві Дніпропетровської облради "Аульський водовід"

За інформацією водоводу, на підприємстві "склалася надзвичайна ситуація": через відсутність постачання рідкого хлору від ТОВ "Аульська хлоропереливна станція", яка не в змозі виконувати умови договору поставки внаслідок зупинки виробництва на AT "Дніпроазот", на підприємстві залишився запас хлору до 09.00 17 липня 2018 року.

"Через відсутність реагенту для знезараження води КП ДОР "Аульский водовід" може припинити постачання питної води споживачам міст Дніпро, Кам’янське, Верхньодніпровськ та прилеглих населених пунктів Дніпропетровського, Криничанського та Верхньодніпровського районів з 9.00 години 17 липня 2018 року", – йдеться в офіційному повідомленні водоводу.

Водночас, у понеділок увечері на підприємстві Радіо Свобода повідомили, що, ймовірно, відключення води вдасться уникнути, необхідний реагент закупили і він "вже їде".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"ДніпроАзот" готовий відновити виробництво за умови підвищення цін на рідкий хлор для очищення води

censor_news_big3.jpg

Товариство з обмеженою відповідальністю "ДніпроАзот", що виробляє рідкий хлор для очищення води, готове відновити виробництво за умови підвищення цін на цю продукцію.

Як повідомляє  Цензор.НЕТ , про це йдеться на офіційному сайті підприємства.

У повідомленні зазначається: "АТ "ДніпроАзот" є одним з ключових підприємств хімічної галузі в Україні, яке виробляє аміак, карбамід, соду каустичну, кислоту соляну, рідкий хлор і гіпохлорит натрію. На сьогодні підприємство є єдиним національним виробником рідкого хлору, що поставляється водоканалам країни і який використовується для знезараження питної води та водовідведення стічних вод.

Часткова, а тим паче повна зупинка виробництва хлору, несе загрозу епідеміологічної катастрофи в Україні, особливо в літній період.

У зв'язку зі значним подорожчанням енергоресурсів, зокрема, природного газу, виробництво аміаку і карбаміду в АТ "ДніпроАзот" стало економічно невигідним, підприємство було зупинено повністю. Зокрема, зупинила свою роботу хлорна група цехів, обсяг виробництва якої становить лише 10% від загального обсягу.

Обладнання для виробництва хлору перебуває в робочому стані і готове до використання і відновленню виробництва в будь-який момент.

З метою забезпечення належного постачання хлору для всіх водоканалів країни, недопущення обмеження прав громадян та інших споживачів в отриманні питної води, а також для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій через дефіцит хлору на ринку України, АТ "ДніпроАзот" готове відновити виробництво рідкого хлору, незважаючи на економічні збитки підприємства.

Для відновлення роботи хлорної групи цехів АТ "ДніпроАзот" нами розглянуто необхідність підвищення цін для якнайшвидшого відновлення роботи зазначених цехів підприємства. У зв'язку з цим нами підготовлено економічне обґрунтування необхідності підвищення цін на вироблену продукцію.

Відповідне звернення направлено 02.07.2018 до Антимонопольного комітету України і перебуває на розгляді вже два тижні. Мета цього звернення - отримати висновок про можливість зміни (підвищення) підприємством ціни на рідкий хлор і відповідності вищевказаних дій АТ "ДНІПРОАЗОТ" положенням антимонопольного законодавства України.

Нова ціна на хлор, яку пропонує встановити наше підприємство, відповідає середньоринковій у 2018 році з розрахунку за 1 тонну хлору, згідно з інформацією на сайті Прозорро.

Адміністрація АТ "ДніпроАзот", розуміючи всю важливість і значущість цього питання, готова вже зараз укласти прямі контракти (без підприємств-посередників) на поставку рідкого хлору. Ці контракти набудуть чинності одразу ж після отримання роз'яснень від АМКУ.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рідкий хлор для знезараження води почав надходити в Україну з Румунії

censor_news_big3.jpg

В Україну почав надходити імпортований хлор із Румунії.

Як передає  Цензор.НЕТ , про це в коментарі " 112 Україна " повідомила віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій.

"З Румунії вже потихеньку заїжджає малими партіями, 30-40 тонн на тиждень, але цього недостатньо для загальної потреби. Словаччина, Польща можуть починати відвантаження і хлор може бути з їхніх контрактів до 30 серпня в Україні. Що стосується Узбекистану, вони зараз підтверджують можливість поставки хлору в цистернах, це також кінець серпня", - наголосила Бабій.

Вона додала, що зараз переобладнуються всі потужності, що дозволить Києву та Кривому Рогу зараз приймати цистерни з хлором і переливати його в контейнери для інших споживачів.

Раніше голова асоціації "Укрводоканалекологія" Олександр Шкінь повідомляв, що найскладніша ситуація з наявністю хлору для очищення води склалася в чотирьох обласних центрах. Зазначалося, що найгірша ситуація сьогодні в Харкові, Кропивницькому та Запоріжжі. У Харкові вже рахують дні. У Києві залишилося хлору ще приблизно на місяць.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Водоканали залишилися без хлору, оскільки "ДніпроАзот" пізно повідомив про неможливість продовжити роботу, - віце-президент Асоціації водоканалів Бабій

censor_news_big3.jpg

Україна дуже відстає в питанні технологій очищення води, тому що галузь водопостачання останні 10 років перебуває у важкому стані.

Як передає  Цензор.НЕТ,  про загрозу зупинки багатьох водоканалів в Україні і неймовірні витрати на очищення води розповіла віце-президент Асоціації водоканалів Ольга Бабій у програмі "Що це було" на  "канале 24" .

""ДніпроАзот" мав відновити роботу ще на початку червня, але згодом через свого постачальника він повідомив, що не може цього зробити. Саме тому водоканали залишилися на мінімальних запасах. Залишки хлору для безперебійної роботи на водоканалах поки становлять від 3-4 діб до 14 діб - і це вже крайні терміни. Станом на цей день завод досі роботу не відновив, хоча 17 липня була нарада уряду за участю представників "ДніпроАзоту". Були поставлені певні завдання, але через добу після зустрічі з'ясувалося, що завод так і не почав працювати", - зазначила експерт.

"Після проблем із цим заводом, ми почали шукати інші джерела виробництва і поставки азоту. Адже дуже багато є підприємств в Європі, зокрема Польщі, Угорщині та Румунії, - продовжує вона. - Зараз із Румунії вже почали завозити перші партії хлору, але наземним транспортом завести достатню його кількість неможливо. Налагодити імпорт азоту - не проблема, але нам потрібен час. З Узбекистану ми зможемо отримати хлор тільки в 20-30 числах серпня".

Бабій також пояснила, що чим менше водоканал, тим більше витрати.

"Для кожного водоканалу має накладатися прогнозований тариф. І тоді вони вирішують, яка система очищення підходить на їхню початкову воду. Рахункова палата за результатами оцінки минулого року написала про те, що неможливо дотримати в Україні правил якості питної води, бо за цей період не відбулося інвестиції.

Україна дуже відстає за технологіями. Основна причина в тому, що галузь водопостачання останні 10 років перебуває в складному стані. Постійно зростає вартість електроенергії, тарифи водоканалів не ростуть, жодна інвестиційна програма жодного водоканалу не виконувалася", - зазначила Бабій.

Вона вважає, що в кожному місті повинен бути окремий протокол знезараження й очищення води.

"Немає державної програми "Питна вода", яка існує в усьому світі. Найбільша наша проблема, що всі наші підприємства не були вчасно модернізовані, тому зараз це вирішити дуже складно", - зазначає вона.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"ДніпроАзот" відновив роботу хлорних цехів: продукцію почнуть випускати найближчим часом

Єдина компанія з виробництва рідкого хлору в Україні ПАТ "ДніпроАзот" відновила роботу хлорних цехів 20 липня і почне випускати продукцію вже найближчим часом.

Як передає  Цензор.НЕТ,  про це йдеться в повідомленні  прес-служби "ДніпроАзот" .

Компанія вже закінчила підготовчі роботи до запуску виробництва.

Як зазначає прес-служба "ДніпроАзот", випуск першої продукції очікується найближчим часом.

Раніше сьогодні  СБУ заявила, що почала перевірку дій посадових осіб ПАТ "ДніпроАзот",  які призвели до створення дефіциту рідкого хлору - основного реагенту для безперебійного забезпечення населення питною водою, що створило передумови до порушення нормального функціонування об'єктів життєзабезпечення населення і небезпеку для здоров'я людей.

 

ДніпроАзот відновив роботу хлорних цехів: продукцію почнуть випускати найближчим часом 01

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"ДніпроАзот" відвантажив перший хлор після відновлення роботи заводу

censor_news_big3.jpg

Єдиний в Україні завод з виробництва рідкого хлору для знезараження води "ДніпроАзот" відновив роботу після зупинки і почав відвантаження продукції.

Як передає  Цензор.НЕТ  із посиланням на " ТСН ", перші цистерни з рідким хлором уже прибули до Харкова.

"ДніпроАзот" запрацював, але тільки на 10% від своєї потужності. 24 липня його працівники пікетували Антимонопольний комітет України і просили у чиновників допомоги, тому що, якщо держава не втрутиться, ситуація може повторитися дуже скоро, йдеться в повідомленні.

"ДніпроАзот" відновив виробництво критично важливої для комунального господарства речовини, але інші потужності підприємства залишаються незадіяними - виробництво мінеральних добрив та іншої продукції базової хімії зараз нерентабельне. Усе через ціни на газ, який потрібен для отримання пари, необхідної за технологією. Крім того, зупинено виготовлення аміаку.

Головна вимога пікетувальників - встановити справедливу ціну на газ, тому що нинішня, на думку людей, висока і вбиває хімічну галузь в Україні. Активісти, які приєдналися до протестів, вважають, що в завищених цінах на газ винні корумповані чиновники.

За годину до мітингувальників вийшов представник АМКУ і запросив представників до приміщення. Заступник голови комітету Андрій Вовк пообіцяв розглянути резолюцію мітингу. "Ми працюємо в межах закону і наданих нам повноважень. Як прописано в законі, так воно і буде. Незалежно від того, хто до мене прийшов", - пояснив він.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Опубликовано ср, 25/07/2018 - 08:00
 
voda-3_10.jpg?itok=MNRi56ga

На основании распоряжения Председателя Днепропетровского областного совета от 12.07.18 под № 156-Р, КП ДОС «Аульский водовод» сообщает, что для проведения неотложных ремонтных и профилактических работ, которые невозможно провести без полной остановки предприятия, произойдет кратковременная остановка производственного процесса с шести часов утра 8 августа до шести часов утра 10 августа 2018 года.

На предприятии напоминают о необхимости создания на указанный период необходимого запаса воды для хозяйственно-питьевых нужд и противопожарных мероприятий.

Восстановление водоснабжения в городах и поселках области, которые пользуются услугами КП ДОС «Аульский водовод», будет происходить после запуска водопроводных сооружений местных водоканалов.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кризовий сценарій із забезпеченням водоканалів рідким хлором усунуто, - Зубко

censor_news_big3.jpg

На сьогодні ситуація із забезпеченням водоканалів рідким хлором контрольована. Можливий кризовий сценарій усунуто. В Україні вже кілька водоканалів знезаражують воду за допомогою румунського хлору. В майбутньому буде ще поставка хлору з Узбекистану. ПAT "ДніпроАзот" відновив роботу хлорної групи цехів. Першу цистерну із реагентом отримав Харків.

Як інформує  Цензор.НЕТ  із посиланням на  Урядовий портал , про це заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час селекторної наради щодо підготовки до нового опалювального сезону.

Він наголосив, що зупинка роботи "ДніпроАзоту" є "запланованим сценарієм", тому в майбутньому з підприємством "доведеться розбиратися".

"Разом з тим, наголошую, що система критичної інфраструктури не може залежати від одного підприємства - це величезні ризики", - зазначив Геннадій Зубко.

Також він наголосив, що нещодавня ситуація з хлором демонструє неналежне виконання своїх обов’язків місцевою владою, особливо в умовах фінансової децентралізації, коли коштів на місцях достатньо: "Я - "за" децентралізацію! Але я - "за" ефективне управління в умовах децентралізації, і за дисциплінарну революцію, і за виконання владою на місцях своїх обов’язків в умовах децентралізації".

Зубко доручив головам облдержадміністрацій негайно вивчити питання готовності до локалізації подібних техногенних збоїв.

Держпродспоживслужба разом з фахівцями водоканалів має постійно здійснювати перевірку проб води та додатково контролювати якість.

"Відпустки - це добре! Але вони недоречні, коли виникають критичні ситуації, і громади, які довірили відповідальність за системи критичної інфраструктури керівникам, не почуваються захищеними! А через перебої з хлором виникла дуже серйозна загроза безпеці та здоров’ю громадян, у першу чергу здоров’ю дітей", - наголосив віце-прем’єр-міністр.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уряд створює держрезерв рідкого хлору для знезараження води, - віце-прем'єр Зубко

censor_news_big3.jpg

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 26 липня ухвалить рішення про забезпечення державного резерву рідкого хлору, необхідного для очищення води.

Як передає  Цензор.НЕТ  із посиланням на  Радіо Свобода , про це повідомив під час селекторної наради віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

"Думаю, завтра (26 липня) на уряді ми будемо окремо ухвалювати рішення, за дорученням прем’єр-міністра, з точки зору забезпечення резерву на рівні держрезерву хлору", – сказав він.

За словами віце-прем’єра, ситуація з припиненням виробництва хлору на "ДніпроАзоті" показала, що комунальні підприємства не мають залежати від одного постачальника. Віце-прем’єр повідомив, що Україна почала поставки хлору з Румунії і планує почати поставки з Узбекистану.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Повідомлення про відключеня!

 
90650_original-e1524556981907.jpg.pagesp

До уваги громадян!

На підставі розпорядження Голови Дніпропетровської Обласної ради від 12.07.18р. за № 156-Р

КП ДОР «Аульський водовід» повідомляє, що для проведення невідкладних ремонтних та профілактичних робіт, які неможливо провести без повної зупинки підприємства, відбудеться короткочасна зупинка виробничого процесу з шостої години ранку 08 серпня 2018року по шосту годину 10 серпня 2018року з повним припиненням подачі питної води промисловим підприємствам та житловому фонду міст Дніпро, Кам`янське, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, смт.Кринички, а також споживачам сільськогосподарського комплексу, які забезпечуються питною водою КП ДОР “Аульський водовід”

Просимо створити на вказаний період необхідний запас води для господарсько – питних потреб та протипожежних заходів.

Відновлення водопостачання в містах та селищах області, які користуються послугами КП ДОР «Аульський водовід», буде відбуватися після запуску водопровідних споруд місцевих водоканалів.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Опубликовано чт, 09/08/2018 - 11:04
voda-1_1.jpg?itok=kH5nkMLX

О досрочном завершении ремонтных и профилактических работ сообщает КП ДОС «Аульский водовод».

«К сведению жителей региона! Предприятие досрочно выполнило все запланированные ремонтно-восстановительные работы, связанные с остановкой, и начало подавать питьевую воду в магистральные трубопроводы. Наличие воды у потребителей уже будет зависеть от местных водоканалов», - сказано в сообщении.

Напомним, для проведения неотложных ремонтных и профилактических работ на «Аульском водоводе» с шести часов утра 8 августа был остановлен производственный процесс. Возобновить работу предприятия планировалось с шести часов утра 10 августа. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×