Перейти до вмісту
Александр Василина

Норми споживання газу

Краща відповідь

18.08.17 11:08  Кабмін планує на 25% зменшити соцнорми користування газом

 

censor_news_big3.jpg                    

 

 

 

 

Соціальні норми користування газопостачанням можуть бути знижені на 25%, відповідне питання внесене до порядку денного засідання Кабінету Міністрів України в п'ятницю.

Згідно з проектом рішення за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання норму пропонується знизити з 4,4 до 3,3 куб. м на одну людину на місяць, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
 
У разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового нагрівача - з 7,1 до 5,4 куб. м, а з газовим водонагрівачем - з 14 до 10,5 куб. м.

У період відсутності централізованого гарячого водопостачання норма споживання природного газу на плиту буде встановлена в 5,4 куб. м на людину на місяць, зазначено в проекті рішення.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кризовий комітет при Міненерговугілля пропонує відновити роботу навчальних закладів із 5 березня, - Білявський

censor_news_big3.jpg

Кризовий комітет при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України запропонував Міністерству освіти України відновити роботу навчальних закладів з 5 березня 2018 року.

Про це на своїй сторінці в  Фейсбук  повідомив радник глави Міненерговугілля Максим Білявський, передає  Цензор.НЕТ .

"Комітет при Міненерговугілля вирішив зняти обмеження з газопостачання усіх закладів освіти та запропонував Міносвіти відновити їх роботу з 05 березня 2018 року", - написав чиновник.

Нагадуємо, раніше Міністерство освіти рекомендувало всім навчальним закладам призупинити роботу до 7 березня включно з метою економії споживання газу.

 

Кризовий комітет при Міненерговугілля пропонує відновити роботу навчальних закладів із 5 березня, - Білявський 01

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Робота навчальних закладів у звичайному режимі відновиться із 5 березня, - Міносвіти. ДОКУМЕНТ

У зв'язку з оперативним вирішенням проблеми газопостачання, в понеділок, 5 березня, всі навчальні заклади - дитячі садки, школи, ПТУ і ВНЗ - працюватимуть у звичайному режимі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МОН.

Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 3 березня прийняв рішення про відновлення роботи навчальних закладів та їх газопостачання з 5 березня 2018 року.

Робота навчальних закладів у звичайному режимі відновиться із 5 березня, - Міносвіти 01

 

Беручи до уваги рішення Кризового комітету, Міністерство освіти і науки України надіслало відповідний лист-роз’яснення усім ВНЗ, а також місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких розташовані інші заклади освіти.

Робота навчальних закладів у звичайному режимі відновиться із 5 березня, - Міносвіти 02

У листі, зокрема, йдеться, що виняток можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, що не стосуються газопостачання. Наприклад, такою причиною може бути карантин або інші обставини.

Також звертаємо вашу увагу, що безпосереднє рішення про призупинення або відновлення роботи закладів вищої освіти приймає сам заклад у межах власної автономії. Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти.

Нагадуємо, що 1 березня 2018 року відбулося засідання Кризового комітету при Міненерговугілля, за результатами якого було складено протокол та прийнято низку рішень, зокрема тих, що стосуються призупинення роботи закладів освіти.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×