Перейти до вмісту
service101

Плавання

Краща відповідь

24.07.17 20:33  Українець Говоров завоював "бронзу" чемпіонату світу на дистанції 50 метрів батерфляєм

censor_news_big3.jpg                

Український плавець Андрій Говоров завоював бронзову медаль на Чемпіонаті світу з водних видів спорту на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Українець проплив дистанцію за 22.84 секунди.

Наш спортсмен невдало стартував, дуже швидко виринувши з води і зробивши, таким чином, грубу помилку. Втім, на середині басейну (25 метрів) він вже лідирував, і протримався на першому місці до останніх метрів дистанції. У кінцівці Говоров знову припустився грубої помилки, не потрапивши в дотик, і поступившись основним опонентам.

Перемогу здобув Бенджамін Проуд з Великої Британії - 22,75 секунди, друге місце у Ніколаса Сантоса з Бразилії - 22,79.

Медаль Говорова стала восьмою для збірної України на турнірі в Будапешті.

Нагадуємо, чемпіонат світу з водних видів спорту відбувається в Будапешті з 14 по 30 липня.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

21.08.17 16:34  Український плавець Говоров виграв "золото", встановивши рекорд Всесвітньої універсіади

censor_news_big3.jpg                        

Призер чемпіонату світу з плавання Андрій Говоров приніс Україні друге "золото" на XXIX Всесвітній літній універсіаді в Тайбеї (Тайвань).

Говоров із результатом 20,90 секунди переміг у фіналі 50-метрівки батерфляєм, побивши 8-річний рекорд Всесвітніх універсіад кенійця Джейсона Дунфорда (23,02), повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Срібло" дісталося росіянину Андрію Жилкіну (23,40), "бронза" - українцю Андрію Хлопцову і бразильцеві Енріке де Соуза Мартінсу, які показали однаковий час (23.54).

В активі збірної України вже 7 нагород - 2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові.

Поділитися повідомленням

Севастополець Говоров приніс Україні дві медалі на етапі Кубка світу з плавання

говоров плаванье

Український плавець, севастополець Андрій Говоров завоював "срібло" і "бронзу" на етапі Кубка світу з плавання в Пекіні.

Про це 11 листопада повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на XSport.
У фіналі 50-метрівки вільним стилем Андрій став третім, показавши час 21.30 секунди. Першим тут став представник Росії Володимир Морозов (20.83), друге місце зайняв Шінрі Шіоура з Японії (21.27).

На аналогічній дистанції батерфляєм українець став вже другим з результатом 22.60 секунди. 0.38 секунди Говоров програв олімпійському чемпіону Лондона-2012 Чаду ле Кло з ПАР. Третім став Чжан Цибін з Китаю (22.88).

Поділитися повідомленням

Українець Говоров встановив новий світовий рекорд, пропливши дистанцію 50 м батерфляєм за 22,27 секунди

censor_news_big3.jpg

Український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Як інформує  Цензор.НЕТ,  про це повідомляє  XSport 

У неділю 1-го липня у фіналі змагань у Римі Андрій показав час 22,27 секунди. Таким чином, він на 0,16 секунди поліпшив попереднє світове досягнення, яке з 2009-го року належало іспанцеві Рафаелю Муньосу.

"Це історія! Я залишив у ній свій слід. Я справді щасливий показати щось особливе", - цитує видання спортсмена.

Водночас Андрій Говоров зізнався, що не тренував спеціально батерфляй.

"Чесно кажучи, останніми роками я тренував вільний стиль. Але тут я пропустив 50 метрів вільним стилем, тому що був перевантажений. Було прийнято рішення проплисти батерфляєм у цей змагальний період. Я не тренував власне батерфляй", - сказав плавець.

Зазначається, що 50 метрів батерфляєм є неолімпійською дистанцією. Водночас на останньому чемпіонаті світу, який у 2017 році приймав Будапешт, Говоров узяв бронзу на 50 м. Хронологія рекордів на дистанції 50 метрів батерфляєм: Андрій Говоров, Україна, 22.27 (2018); Рафаель Муньос, Іспанія, 22.43, (2009); Роланд Шойман, ПАР, 22.96 (2005); Роланд Шойман, ПАР, 23.01 (2005); Ян Крокер, США, 23.30 (2004).

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.