Перейти до вмісту
service101

Зовнішнє незалежне тестування (ЗНО)

Краща відповідь


 

Український центр оцінювання якості освіти в середу почав реєстрацію для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного тестування у 2017 році.

Реєстрація триватиме до 20 травня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українськi новини.

 

Здійснити реєстрацію можна за допомогою опції "зареєструватися" на офіційному сайті Центру оцінювання testportal.gov.ua.

 

На зовнішнє тестування під час додаткової сесії можуть зареєструватися особи, які: не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього тестування з причин, не залежних від їхніх дій; проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не виконують своїх повноважень; є учасниками антитерористичної операції; є засудженими до позбавлення волі або взяті під варту.

 

Додаткова сесія зовнішнього тестування відбудеться з 3 по 12 липня.

 

Тестування з української мови та літератури відбудеться 3 липня, з англійської та російської мов - 4 липня, математики - 5 липня, історії України - 6 липня, біології, іспанської, німецької, французької мов - 7 липня, географії - 10 липня, фізики - 11 липня і з хімії - 12 липня.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представило нові онлайн-курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, історії України та математики.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення Prometheus.

 

Мета онлайн-курсів - допомогти випускникам підготуватися до ЗНО або до складання екстерном державної підсумкової атестації. Це в першу чергу стосується випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей і у яких немає можливості повноцінно підготуватися до тестування.

 

Як зазначено в повідомленні, відеоматеріали курсу, тестові завдання для самооцінки, конспекти лекцій, презентації, а також онлайн-консультації висококласних вчителів дозволять слухачам швидко перевірити, поліпшити або відновити свої знання з цих предметів.

 

Також курси будуть корисні всім учням 10-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, які готуються складати ЗНО. Навчальні модулі і теми курсів відповідають затвердженій шкільній програмі, тому їх матеріали можуть успішно використовувати вчителі для проведення своїх уроків.

 

При цьому охочі розпочати підготовку до ЗНО-2018 вже зараз також можуть використовувати ці матеріали, оскільки вони будуть актуальні і наступного року.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Украине запустили онлайн-курсы подготовки жителей оккупированных территорий к ВНО

 

На платформе Prometheus начал работу цикл бесплатных онлайн-курсов по подготовке к ВНО по двум предметам – украинскому языку и литературе, а также истории Украины. Открыта регистрация на курс по математике.

 

 

vno-490x245.jpg

 

 

Об этом сообщается на странице портала Prometheus в сети Facebook. 

Отмечается, что онлайн-курсы созданы по инициативе Министерства образования и науки Украины и нацелены на то, чтобы помочь подготовиться к ВНО или к сдаче экстерном государственной итоговой аттестации. 

Прежде всего, курсы ориентированы на учеников, проживающих на временно оккупированных территориях Крыма, Севастополя, Донецкой и Луганской областей. Воспользоваться ими могут все желающие. 

Как сообщают авторы проекта, видеоматериалы, тестовые задания для самооценки, конспекты лекций и онлайн-консультации профессиональных педагогов помогут быстро проверить, улучшить или возобновить свои знания по данным предметам. 

Записаться и прослушать курсы можно пр ссылкам:

украинский язык и литература

история Украины

математика 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Онлайн-платформу для підготовки до ЗНО BeSmart, раніше впроваджену в Одеській області, виведено на всеукраїнський рівень, - Степанов

З 5 лютого 2017 року безкоштовна освітня онлайн-платформа для підготовки до ЗНО BeSmart, раніше впроваджена в Одеській області, виведена на всеукраїнський рівень і доступна для вступників до вишів по всій країні.

 

Про це повідомив глава Одеської обласної держадміністрації Максим Степанов на презентації онлайн-платформи Be Smart у Києві.

"Онлайн-платформу BeSmart запустили в Одеській області минулого року, і учні, які системно використовували її для навчання, отримали на ЗНО на 20-25 балів більше за середній рівень. Дуже важливо, що BeSmart вирішує проблему рівного доступу до здобуття освіти, зокрема, у віддалених населених пунктах. Крім того, онлайн-платформа надасть можливість підготовки до вступу в українські виші дітям на окупованих територіях. Окремо хочу зауважити, що платформа BeSmart є безкоштовною і завжди залишатиметься безкоштовною", - зазначив Максим Степанов.

Міністерство освіти і науки рекомендувало застосування онлайн-платформи в навчальному процесі шкіл під час підготовки до ЗНО.

Про це на презентації BeSmart заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

"Країна отримала чудову нагоду збагатити процес навчання в школі, сконцентрувавшись на підготовці до ЗНО, - зазначила Лілія Гриневич. - Над створенням курсів для платформи BeSmart працювали кращі викладачі країни, які по-справжньому живуть своєю справою. Школярі, які живуть на окупованих територіях, як і школярі по всій Україні, тепер отримали доступ до курсів найвищого рівня".

BeSmart - проект, який реалізується за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. Це єдина в Україні лінійка онлайн-курсів, на якій розміщено понад 20 тисяч тестів і 2 тисячі уроків. Онлайн-платформа була запущена в Одеській області в 2017 році. З кожного з предметів ЗНО Одеська область піднялася в рейтингу областей на 5-7 позицій, а з англійської мови - з 16 на 1 місце.

Раніше Міністерство освіти і науки повідомило, що реєстрація на ЗНО-2018 відбудеться 6 лютого 2018 року. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стартувала реєстрація на ЗНО-2018, яка триватиме до 19 березня, - УЦОЯО

censor_news_big3.jpg

У понеділок, 6 лютого, стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року, яка триватиме до 19 березня.

Як інформує  Цензор.НЕТ  із посиланням на  Інтерфакс-Україна , про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

"Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого 2018 і триватиме до 19 березня 2018 року. Змінити реєстраційні дані буде можливо до 2 квітня", - йдеться в повідомленні.

Для окремих категорій осіб передбачено додатковий період реєстрації - із 3 до 21 травня 2018 року. Право на реєстрацію в цей період мають учасники антитерористичної операції та особи, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і не могли зареєструватися в основний період.

Особи, які зареєструються в додатковий період, проходитимуть  ЗНО під час додаткової сесії.

"Очікується, що для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році зареєструється 360 тис. осіб", - заявив директор УЦОЯО Вадим Карандій.

Основна сесія ЗНО відбудеться з 22 травня по 13 червня, додаткова - з 2 до 11 липня. Для проходження оцінювання, як і в попередні роки, абітурієнт може вибрати не більше чотирьох навчальних предметів.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Уряд підтримав одеський проект онлайн-платформи з підготовки до ЗНО

censor_news_big3.jpg

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав освітній проект одеського губернатора Максима Степанова - безкоштовну онлайн-платформу для підготовки до ЗНО.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Гарна новина: зроблено ще один крок до якісної та доступної освіти для кожного українця - тепер по всій території України доступна онлайн-платформа з підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання BeSmart. Це важливий крок, який дозволить українським школярам якісно підготуватися до ЗНО та продовжити освіту за спеціальністю мрії", - наголосив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

В Одеській ОДА також зазначили, що лише за тиждень після презентації платформу відвідали 100 тисяч осіб. Із них 15 тисяч уже зареєструвалися та почали навчання й підготовку до ЗНО.

"Наш проект підтримано урядом України. Дякую прем'єр-міністру Володимиру Гройсману за високу оцінку", - написав Максим Степанов на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 5 лютого безкоштовну онлайн-платформу з підготовки до ЗНО BeSmart за підтримки МОН вивели на всеукраїнський рівень. Раніше проект працював в Одеській області та продемонстрував позитивні результати. Зокрема, за підсумками 2017 року, результати учнів, які готувалися за допомогою BeSmart, виявилися на 20-25 балів вище, аніж середній бал по країні. Окрім того, Одеська область стала першою серед областей України з англійської мови. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз


  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×