Перейти до вмісту
service101

Пожежна пісня

Краща відповідь

Для тих кому подабаються пісні про пожежних!

Відеоканал на " Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link. " та онлайн-радіостанція " Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link. "

На радіостанцію " Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link. " додано 4 пісні Сергія Курочкіна із нового альбому "Шістьдесят шостий" (№ 66). Альбом ще повністю не дописаний, отже цих пісень ще немає ні в кого...

Кліпи із відеоканалу скоро будуть у цій темі.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На востоке Москвы вечером 22 сентября 2016 года загорелся склад с искусственными цветами. Пламя быстро распространилось на площади 4 тыс. кв. м, в одноэтажном здании на Амурской улице обрушились перекрытия. Спустя четыре часа после начала пожару был присвоен предпоследний, четвертый ранг сложности. К утру были обнаружены тела восьми пожарных, которые боролись с возникшим возгоранием. Потушить огонь удалось только утром 23 сентября.

Поділитися повідомленням

Буду вдячний за лайки, репости і підписку на канал...

download-mm.png Скачать видеоdownload-mm-settings.pngdownload-mm-close.png

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.