Перейти до вмісту
service101

"Ватні" артисти

Краща відповідь

23.04.17 14:51 Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

На підставі законодавства України співачці Лоліті Мілявській заборонено в'їзд до Україну на три роки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написав речник Держприкордонслужби України Олег Слободян.

"Сьогодні вранці в пункті пропуску "Конотоп" під час оформлення пасажирів потягу сполученням Москва - Київ було виявлено громадянку РФ Лоліту Мілявську, щодо якої у прикордонників була попередня інформація про порушення нею законодавства України та відвідування окупованого Криму через закриті пункти пропуску. На підставі законодавства України та наявної додаткової інформації громадянці РФ Мілявській Лоліті було відмовлено в перетині кордону до України і заборонено в'їзд на три роки", - йдеться в повідомленні.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25.04.17 08:18 Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Російському актору Кирилу Сафонову заборонили в'їзд в Україну.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

"Мені закрили в'їзд в Україну. Шкода, я люблю цю країну. Ну, значить так треба. Якщо хто буде прольотом в Одесі, зможете знайти мене в залі відльоту ще як мінімум до завтра (пост датовано 24 квітня, - ред.)", - пише він.

"Я був на зйомках у Криму, про що попереджав організаторів гастролей. Вони надіслали якусь фільчину грамоту без печатки, що все гаразд", - пояснив актор.

Поділитися повідомленням

27.05.17 13:44   Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Колективу заборонили в'їзд до України на три роки.

До України не пустили російську групу "Иванушки International". Артистам заборонили в'їзд до країни на три роки. Про це повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України, повідомляє Цензор.НЕТіз посиланням на "112.ua".

"Так. Ситуація була в середу. Не пустили, закрили в'їзд на три роки", - сказав прес-секретар глави Держприкордонслужби України Олег Слободян у коментарі каналу.

Самі артисти заявили, що не бачать підстав для заборони, бо група не виступала в окупованому Криму. Водночас один із "Иванушек" (Кирило Андрєєв) відвідував Ялту під час турніру з хокею. Про це повідомив учасник колективу Андрій Григор'єв-Апполонов у коментарі "Комсомольській правді".

"Ми могли потрапити під одну гребінку через Кирила Андрєєва, який їздив до Ялти на спортивний турнір із хокею. Це абсолютно конфіденційна інформація, про яку я, до речі, дізнався вчора, коли мені надали ці дані. Просто нас ідентифікують як єдине ціле. Але ми ж не сіамські близнюки. Кирило їздив із своєю сольною особистою програмою. Про те, що він їде грати в Ялту, він нас не попереджав", - зазначив Григор'єв-Аполлонов.

Поділитися повідомленням

30.05.17 18:35   Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

Продюсер співачки Світлани Лободи Нателла Крапівіна назвала шакалами активістів, які зірвали концерт в Одесі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона заявила в Instagram.

"Усе чітко! Шакали проти левиці. Але, Одесо, ми скоро повернемося! Вже готуємося до наступного концерту. Скоро повідомлю дату. І Ваня Дорн, впевнена, прорветься!", - пише вона. Крапівіна позначила запис хештегом #шакалыдолжнысидетьвклетке.

Нагадаємо, в Одесі активісти організували мітинг біля нічного клубу, де повинен був відбутися концерт Світлани Лободи. Виступ  Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link. .

Поділитися повідомленням

31.05.17 18:41   Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, що бачити цей link.

СБУ оприлюднила інформацію про те, що багатьом діячам російського шоу-бізнесу заборонено в'їзд в Україну.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у відповіді СБУ на запит громадської організації "Відсіч".

У повідомленні громадської організації зазначають: "Ми домоглися від СБУ заборони на в'їзд таким "зірковим" артистам-рашистам як Нікіта Міхалков, Станіслав Говорухін, Надєжда Бабкіна, Міхаіл Задорнов, Ірина Алфьорова, Алєксєй Панін, Леонід Ярмольник. Ба більше, згідно з нашими вимогами, СБУ звернулося до Мінкульту, який тепер має внести цих рашистів до Переліку осіб, які загрожують нацбезпеці. Чекаємо негайної реакції Міністерство культури України! Внесення цих негідників до "чорного списку" дозволить нарешті прибрати їхній "культурний" продукт з наших екранів. І звертаємо увагу на те, що це перша за тривалий час нагода розширити "чорний список" російських артистів.

Але є і зрада. З поданих нами понад 600 заяв на артистів-рашистів СБУ поки що розглянула більше 100. І в більшості випадків не виявила порушень з боку цих артистів. Хоча всі вони підписали сумнозвісну заяву на підтримку політики Путіна щодо України, яка є у вільному доступі на сайті російського Мінкульту, а дехто ще й відзначився кричущими антиукраїнськими заявами і діями. Зокрема, "чистими" виявилися такі вірні путінці як Алєксандр Панкратов-Чорний, Геннадій Хазанов, Лоліта Мілявська (хоча їй і заборонено в'їзд, але до "чорного списку" не внесено) та Фьодор Добронравов - останній не тільки підписав пропутінську заяву, не тільки на камеру заявив, що Крим - російський, а й відзначився побиттям українських активістів".

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.