Перейти до вмісту

Таблиця лідерів


Популярний вміст

Відтепер відображається найпопулярніший вміст 21.08.18 у всьому форумі

 1. 1 like
  Щоб щось заробити - необхідна команда. Самому заробити якусь суму потрібно багато часу.
 2. 1 like
 3. 1 like
 4. 1 like
 5. 1 like
 6. 1 like
 7. 1 like
  31.08.18 17:13 МОЗ і Міносвіти розробили нові санітарні норми для шкіл Міністерство охорони здоров'я спільно з Міністерством освіти і науки розробили нові санітарні норми для шкіл, які пропонують до громадського обговорення. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я . Так, зокрема, МОЗ та МОН пропонують скоротити тривалість виконання домашніх завдань: не більше 1 години в 3-9 класах і 1,5 години в 10-12 класах. А для учнів першого і другого класів домашні завдання взагалі не рекомендовані. Також пропонується скасувати нормативи щодо відстані між партами. Крім того, в 1-4 класах облаштувати в навчальних приміщеннях місця для відпочинку та ігор. У МОЗ пропонують використовувати в навчальному процесі інтерактивні дошки, мультимедійні технології та устаткування. Після занять із застосуванням мультимедійних технологій проводити фізкультхвилинки та гімнастику для очей, наприкінці уроку - фізичні вправи для профілактики загальної втоми. Як повідомляють у прес-службі Міністертва, також пропонується змінити харчування для учнів. "Щоденне меню шкіл має включати, як мінімум, чотири страви, а калорійність обіду має становити близько 30% від добової потреби в енергії. В розроблених рекомендаціях чітко визначено максимально допустиму кількість цукру і солі для різних страв", - йдеться в повідомленні. Детальніше: Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Санітарного регламенту для установ загальної середньої освіти"
 8. 1 like
 9. 1 like
 10. 1 like
 11. 1 like
 12. 1 like


Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×