Перейти до вмісту

Таблиця лідерів


Популярний вміст

Відтепер відображається найпопулярніший вміст 17.09.18 у всьому форумі

 1. 2 likes
 2. 2 likes
 3. 2 likes
 4. 2 likes
 5. 2 likes
 6. 2 likes
 7. 1 like
  21.07.18 19:00 Томос буде надано Україні точно цього року, - Філарет Константинополь надасть автокефалію Українській православній церкві після того, як патріарх поінформує про своє рішення всі помісні церкви. Таку думку висловив патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Gordon.ua. "Було створено спеціальну комісію із трьох митрополитів Константинопольського патріархату, які й об'їжджають усі помісні церкви. Важливо розуміти: вони не просять згоди на надання томосу, а просто інформують про відповідний намір Константинополя", - розповів він. Філарет зазначив, що Вселенський патріарх може надати томос самостійно, без попередньої згоди інших православних церков. "Оскільки делегація ще не об'їхала всі помісні церкви, то оголошення рішення щодо томосу трохи затягується. Згідно з процедурою, за результатами об'їзду делегація має підготувати відповідний звіт, який розглядатиметься на засіданні Синоду. І вже за фактом ухвалюватиметься рішення. Згідно з інформацією, яка є зараз у нас, томос буде надано вже цього року. Коли саме - за місяць чи восени - конкретики немає, але точно цього року", - підкреслив глава УПЦ КП. Нагадаємо, 17 квітня Президент України Петро Порошенко заявив про те, що ухвалив рішення звернутися до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням видати томос про автокефалію Української помісної церкви. 18 квітня він провів зустріч із предстоятелями православних церков України та офіційно прийняв для передачі Вселенському патріарху Варфоломію Звернення про надання Українській церкві томосу про автокефалію з підписами всіх архієреїв, які підтримали це рішення. Українська православна церква Київського патріархату закликала УПЦ Московського патріархату підтримати зусилля з канонічного визнання Вселенським патріархом української церковної незалежності. Зі свого боку, представник УПЦ МП, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ протоієрей Микола Данилевич заявив, що спроба створення Української помісної автокефальної церкви не дасть результату. 19 квітня Верховна Рада підтримала звернення Президента Петра Порошенка до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Українській православній церкві автокефалії. 22 квітня Порошенко повідомив, що Вселенський патріархат розпочав розгляд прохання України .
 8. 1 like
 9. 1 like
 10. 1 like
  – Знаешь, сколько длятся сутки на Плутоне? – Сколько? – 152 часа! – Почти, как понедельник на Земле…
 11. 1 like
 12. 1 like
 13. 1 like
  ЯКЩО В ПРИМІЩЕННІ РОЗБИТИЙ ТЕРМОМЕТР: • виведіть з приміщення всіх людей, в першу чергу дітей, інвалідів, людей похилого віку; • відчиніть настіж всі вікна; • максимально ізолюйте забруднене приміщення, щільно зачиніть всі двері; • захистіть органи дихання хоча б вологою марлевою пов'язкою; • негайно починайте діяти: зберіть спринцівкою великі кульки й відразу закрийте у скляну банку з розчином (2 г перманганату калію на 1 літр води), дрібніші кульки зметіть щіточкою на папір, закрийте в банку і щільно закрийте кришкою. Ртуть забороняється збирати пилососом. • вимийте забруднені місця мильно-содовим розчином (400 грамів мила і 500 грамів кальцинованої соди на 10 літрів води), або розчином перманганату калію (20 грамів на 10 літрів води); • зачиніть приміщення і провітріть протягом трьох діб, підтримуючи температуру повітря не нижче 18-20 °С; • промийте міцним, майже чорним розчином марганцівки підошви взуття, якщо воно забруднене ртуттю.
 14. 1 like
 15. 1 like
 16. 1 like
  Щоб щось заробити - необхідна команда. Самому заробити якусь суму потрібно багато часу.
 17. 1 like
 18. 1 like
 19. 1 like
 20. 1 like
 21. 1 like
 22. 1 like
 23. 1 like
 24. 1 like
 25. 1 like
  Зміїні укуси Існує безліч міфів про надання допомоги після зустрічі зі змією. Але насправді, як завжди, ніхто не знає що робити. Тому опишу вам що варто робити а що ні. Змії бувають різні — отруйні та неотруйні. Отже якщо вас вкусила змія, — і ви бачите червону пляму — вам щастить, але якщо в центрі цієї червоної плями дві чи одна червона цяточка капілярної кровотечі (одна — бо змії теж страждають на карієс)))) — то вам не пощастило. Міф 1. Відсмоктати. Всі, не думаючи, завжди кричать що треба висмоктати отруту з рани. А тепер подумайте, де найкраще відбувається всмоктування наприклад лікарських препаратів? Куди лікар дає вам таблетку, щоб вона швидше подіяла? Куди ми кладемо нітрогліцерин? Правильно, під язик!!! саме туди і потрапить отрута, яку ви висмоктали з рани! І матимемо 2 трупи. І ще одне але, — зуби що несуть отруйні речовини, зазвичай довжиною близько 1 см, з такої глибини ви нічого не висмокчете) Міф 2. Розрізати — зуби що несуть отруйні речовини, зазвичай довжиною близько 1 см, тобто розріз має бути реально більше 1 см глибиною — тобто ви легко переріжете звязки, нерви і судини. Міф 3. Джгут. Якщо накласти джгут на кінцівку, — життя врятуємо, а кінцівку ні( Концентрація отрути в кінцівці буде максимальною, і це її вб’є. Міф 4. Подорожник. Ну тут ясно ) Міф 5. Видавлювати. Глибина 1 см — що ви витиснете??? Таким масажем тільки збільшимо притік крові до рани, а, відповідно, збільшиться і відтік, а за ним і швидкість потрапляння отрути в організм. Отже що робити???) Все просто. 1. Пацієнта вкладаємо і заспокоюємо. Дивимося за його станом. 2. Кінцівку в яку вкусила змійка — легко імобілізуємо — щоб зменшити її рухомість, тим самим зменшуємо швидкість потрапляння отрути в організм. 3. Даємо пацієнту пити багато-багато води. При можливості ставимо крапельницю. 4. Максимально швидко доставляємо пацієнта в лікарню. Запам ятайте — пацієнт лежить, не ходить, не бігає. Ні джгутів, ні відсосів) Бережіть себе!


Моя Верхньодніпровщина - форум створений для спілкування жителів району. Новини України, області, району. Захоплення, мода, культура, спорт, гумор, оголошення.
Моя Верхнеднепровщина - форум созданный для общения жителей района. Новости Украины, области, района. Увлечения, мода, культура, спорт, юмор, объявления.
×